| Geronimo9234341 a întrebat:

Cine imi zice un banc?big grin
Cel mai amuzant NU primeste

Răspuns Câştigător
| Heii a răspuns:

Poi acum ori ne dai fundita ori nu ne dai. Deci, practic, eu m-am chinuit foarte mult sa citesc intrebare ta si tu ai dat de m-ai julit cu asta : "NU primeste Funda". Ce-i asta ma? Ori suntem TPU-isti ori nu mai suntem. laughing

Intr-o zi un popa este oprit de un politist.
-Popa ai frane?
-Da fiule.
-Da faruri ai?
-Am fiule am.
-Atunci nu te pot amenda…Ia zi incotro mergi?
-Cu dumnezeu inainte!
-STOP! Nu-i voie doi pe bicicleta.AMENDA!

9 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Un copil punea o intrebare stupida
Si comunitatea TPU n-avea nimic impotriva!

| User a răspuns:

Doi olteni plecara la Bucuresti in delegatie cu personalul. La un moment dat, vazura ei pe geam ca si plopii se deplasau cu aceeasi viteza ca a trenului.
- Ba, zise unul din ei, daca stiam ca si plopii astia se misca cu asa viteza mai bine veneam cu unul din asta ca tare s-a mai scumpit biletul de tren.
- Ba, da fraier mai esti, zise celalalt, tu nu vezi ca plopii astia se deplaseaza in sens invers? Lasa ca ne urcam in unul din astia la intoarcere...
Termina treburile, se urca in plop, stau cat stau si nimic. la care unu din ei:
- Colegu, am impresia ca plopul asta e defect!

| davidutzu12 a răspuns:

Ce e mare dar nu cantareste nimic? raspuns:umbra elefantului

| Deddu a răspuns:

Ah`

| CopilRasfatzat a răspuns:

6 cai

| anonimul a răspuns:

O rama

| rogvaiv10 a răspuns:

C

| Iull a răspuns:

Dop.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doi politisti numara o bila big grin