| HabarNamPeCePlanetaTraiesc a întrebat:

Cel mai Ciudat lucru pe care l-ati facut?

31 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Am răspuns la întrebarea asta ciudată.

| GroparuVesel a răspuns:

O groapa pentru mine, ca sa aiba unde sa ma ingroape, ca am fost gropar cinstit.

| Aiwendil a răspuns:

M-am uitat 10 minute la telenovele.

| JeStieKungFuDaNuStieKarate a răspuns:

Am dormit in timpul zilei crying

| Xtadelo a răspuns:

M.am trezit la 8 :-|

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am crezut in Dumnezeu -.-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am răspuns la întrebarea asta.

Răspuns utilizator avertizat
| OskarRM a răspuns:

Am băut pateu.

| TashaUhm a răspuns:

Mi-am facut cont pe TPU! yawn

| ILoveTacos a răspuns:

M-am casatorit(si am divortat!) cu un gropar prea vesel pentru gustul meu.

| GroparuVesel a răspuns (pentru ILoveTacos):

Fa! Io inca ti mai iubesc si ma simt singur c-ai plecat ca proasta, fa! Eu sunt gropar cinstit si nu vreau sa mor singur, ca n-are cine sa ma ingroape!

| ILoveTacos a răspuns (pentru GroparuVesel):

Nici eu nu veau sa mor singura, Vasili, da eu trebuie' sa-ti marturisesc ceva.Nu ne putem casatori, ca acusica relatia noastra o sa devina ilegala...din motive de varsta.(doar pentru o scurta perioada de timp )Da las' ca te descurci tu.

Si daca traiesc pan' sa te-ngrop, mostenesc eu cimitiru'?

| GroparuVesel a răspuns (pentru ILoveTacos):

O sa am eu grija sa te omor inainte sa mor, sa ne ingroape in acelasi cosciug.

| ILoveTacos a răspuns (pentru ILoveTacos):

Da...Ai zis ca vrei sa te ingrop eu...Si eu chiar imi doresc sa mor de moarte curata, impreuna cu cartofii mei.

| GroparuVesel a răspuns (pentru ILoveTacos):

In ritmul asta sfarsim ca Romeo si Julieta...

| ILoveTacos a răspuns (pentru GroparuVesel):

Chiar,stiai ca Romeo avea 17 ani si Julieta 13? Ah.Aici nu se prea potriveste povestea noastra...
Ei lasa, eu o sa-mi inscenez moartea ca sa te sinucizi tu, dupa care iti fur averea si construiesc un nou cimitir in Las Vegas.

| Yinaka a răspuns (pentru ILoveTacos):

Buna. Care e faza cu 'inggropatu' groparului'?
Pot sa ma amestec si eu in poveste?

| ILoveTacos a răspuns (pentru Yinaka):

Buna.happy GroparuVesel este Vasile groparul si fostul meu sot.Noi doi ne-am despartit pentru ca el isi iubea cimitirul mai mult decat ma iubea pe mine.E complicat, el zice ca inca ma iubeste, dar eu nu stiu ce sa cred.

Acum mi-a zis ca vrea sa fim din nou impreuna ca sa aiba cine sa-l ingroape...Deci totul se invarte in jurul cimitirului lui.Si isi iubeste si lopata.Mai zice ca e trilionar, dar nu vrea sa realizeze ca la divort, jumatate de avere a devenit a mea.

Si cam asta e povestea Rapsodiei si a lui Vasile. Daca ai inteles, e bine, daca nu la fel laughing

| XBrunetteX a răspuns:

M-am dus in cimitir cu GroparulVesel. Ai uitat, Vasile?

| GroparuVesel a răspuns (pentru XBrunetteX):

Mai vii in cimitir?

| XBrunetteX a răspuns (pentru GroparuVesel):

Normal. Sa-mi aduc lopata?

| GroparuVesel a răspuns (pentru XBrunetteX):

Nu.Mergem intai la Qubba sa luam roaba, apoi venim in cimitir ca facusi un loc de dat cu lopata de cosciuge.Am eu lopeti destule...

| XBrunetteX a răspuns (pentru GroparuVesel):

Am inteles. Eu nu stiam, sunt gropar junior...doar ucenic. sad

| товарищ a răspuns:

Am crezut ca justin bieber e dragut straight face

| SootheMySoul a răspuns:

Am dansat gangam style pe gheata, la minus 10 grade...cu pisica in brate!

| IepureleCuLopată a răspuns:

Mi-am legat portocale de picioare și apoi m-am urcat pe mașina tatalui și am dansat Gangam Style.

În final s-a dovedit că tata era în mașină, când a deschis portiera, m-am speriat și am căzut.

Concluzia : Nu dansați gangam style pe mașini cu portocale în picioare.

| HεεЌεЯε a răspuns:

Am instalat mario...

| Raeste a răspuns:

Am crezut in prieteni falsi

| MeGustaTeGusta a răspuns:

Am palmuit un pinguin schizofrenic.

| SpongeBobPantaloniTriunghiulari a răspuns:

Am baut zatul de la cafea, amestecat cu ketchup, mustar, boia, cola si carne de pui. (Provocare la un joc)