| dolceromania a întrebat:

Chiftelutacrocanta pune numai intrebari! Cand credeti ca da si raspunsuri?

9 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Cand o sa fie pregatit psihic. E mai instabil.

| Daniel9988 a răspuns:

Cand i se va inmuia chifteluta...

| ălkjmhgf a răspuns:

Are 4075 de răspunsuri. Ți se pare că nu dă?

| Mayhem666 a răspuns (pentru ălkjmhgf):

Asta voiam sa spun si eu laughing

| ălkjmhgf a răspuns (pentru Mayhem666):

Spune-o că te las laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru ălkjmhgf):

Lasa acum, daca ai spus-o tu, nu mai e nevoie sa o spun si eu. Deja ii ajunge ca a spus-o persoana, nu mai are nevoie sa i-o spuna o a doua persoana laughing

| ălkjmhgf a răspuns (pentru Mayhem666):

Gândim la fel, deci hai să facem un cont comun și să-l numim MaziLover95 sau Animekeen laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru ălkjmhgf):

O idee buna laughing

| viperra a răspuns:

Cand o sa isi dea seama ca intrebarile nu sunt deloc amuzante rolling on the floor))