| anonim_4396 a întrebat:

Cica lupul isi schimba parul dar naravul ba, este careva printre voi sa-mi spuna daca vaccinul antirabic, facut in cazul in care te musca un catel, este bun si pentru capre? in sepcial alea negre
va multumesc!

38 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Și pentru țapi e bun.
Ce contează că pe etichetă scrie "pentru câini"? Facem economie și ne vaccinăm chiar dacă ne-a mușcat pisica sau capra.

| anonim_4396 explică (pentru Musique):

Sarut mainile, medicinista cumva?

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

Filoloagă.

| anonim_4396 explică (pentru Musique):

Ia sa vedem daca imi dau bine seama ce inseamna asta, fil oloagă. Adeca puneti filamente ologilor?

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu.
Săpăm după aur. big grin

| αɴι28 a răspuns (pentru Musique):

Eu credeam ca cresteti gandaci sad

| Musique a răspuns (pentru αɴι28):

Aparent, asta facem.

| anonim_4396 explică (pentru Musique):

eee, cartofi acum

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

NU! Alune.

| anonim_4396 explică (pentru Musique):

Te musc!

| єχcєєℓ a răspuns:

Am citit "vaccin antiarabic" ce ai bă cu arabii?

| anonim_4396 explică (pentru єχcєєℓ):

cu cei din arabia n-am nimic dar daca ai prind p'aia din basarabia saudita sa vezi razboi ce fac cu ei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar fi trebuit sa rad?!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tu crezi ca e de ras mai? mi-a turbat capra si e vrea sa rada, in loc sa-mi sari in ajutor tu faci misto, sa-ti fie...

| αɴι28 a răspuns (pentru anonim_4396):

Uite,imi pare extrem de rau ca-ti spun asta, dar nu mai fi asa! Adica, el incearca macar sa readuca T/A-ul la fel cum era mai demult, AMUZANT..Nu sta toata ziua uitandu-se peste intrebari plangandu-se si criticand, ca tine.

| anonim_4396 explică (pentru αɴι28):

D'aia pup eu la tine mtzouuaaah kiss!

| anonim_4396 explică (pentru αɴι28):

Nu-mi pasa.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Daca ai sti cat te iubesc ca esti asa nepasatoare, nici nu-ti dai seama kiss
DEX
NEPĂSÁRE s. f. 1. Lipsă de griji, de frământări; situație, stare în care se află cel lipsit de griji, uneori pura nesimtire.

| suităr a răspuns (pentru αɴι28):

Când T/A era virgină?

Vremurile alea au apus...noi vrem să readucem la viață o floare ofilită, imi pare rău sa zic asta.

| αɴι28 a răspuns (pentru anonim_4396):

Intra pe mess.

| αɴι28 a răspuns (pentru suităr):

Nu spune asta! Gandeste pozitiv! T/A mai are o sansa.

| anonim_4396 explică (pentru suităr):

Credeai ca tu scapi nepupacita? kiss laughing

| suităr a răspuns (pentru αɴι28):

Poate.
Eu incerc să gândesc pozitiv...dar, daca i o idee, la mine să apeleziwinking

| anonim_4396 explică (pentru αɴι28):

Nu pot, imi face telefonul fite.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Serios?

| αɴι28 a răspuns (pentru anonim_4396):

A,deci esti pe telefon.

| DomnişoaraClannad a răspuns (pentru αɴι28):

Are o ****, din momentul in care un site devine popular e pierdut.

| anonim_4396 explică (pentru αɴι28):

Da, de ce? laughing

| Anisia170 a răspuns:

Da este dar nu am auzit capre care sa muste! Si am 3! 2 femele 1 barbata

| anonim_4396 explică (pentru Anisia170):

ce-ai cu barba mea? laughing
musca rau

| Anisia170 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu musca mama, crede ma am nenica atatea capre incat stiu daca musca sau nu. Mama are fabrica de capre si nu musca nene nu! Iti garantez daca te musca are garantie nu i problema!

| anonim_4396 explică (pentru Anisia170):

Draga Anisia, sa mor aici daca mai stiu ce sa cred, prima data te-ai luat de barba mea
"1 barbata"
iar acum scrii ca nu musca mama ta?
Nu musca mama

Aoleu! ce sa mai cred?

| Anisia170 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mama este un termen folosit in moldova si oltenia si daca nu ai observat e virgula dupa. Iar barbata se referea la barbat! Caz inchis.

| anonim_4396 explică (pentru Anisia170):

Ce caz inchis domnisorico, ce caz inchis? fara caz inchis ca ne suparam si pe urma te pupcesc toara ziulica, stiam bre dar am incecat un pic de umor, te suparasi? las' ca-ti trece! cine se supara se stie ce patestewinking

| Anisia170 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ma suparasi pupaceste ma. laughing

| anonim_4396 explică (pentru Anisia170):

Olelleeeee, ai noroc ca nu am buzele la mine ca vedeai tu pupaceala laughing

| Lykee a răspuns:

Da si pentru unicorni de asemenea! big grin

| anonim_4396 explică (pentru Lykee):

Idem laughing