| J7anine a întrebat:

Cica un tip se scoala noaptea, bea apa apoi stinge lumina si se baga inapoi in pat. Dimineata cand se trezeste se uita pe fereastra, si apoi se arunca. De ce?

Răspuns Câştigător
| hândel a răspuns:

A baut apa catelului si de suparare catelul sa sinucis. Sentimentul de vinovatie care l-a cuprins pe tip, vazandu-si dimineata de pe fereastra catelul intins jos, l-a impins sa sara in ajutorarea lui. RIP.

13 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Ca sa nu-l omoare sotia pentru ce a facut in pat! Sau s-a vazut putin in fereastra si s-a speriat.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Pentru ca cine se scoala de dimineata departe ajunge. smug

| Farcas a răspuns:

Probalil a alunecat pe fereasta in joslaughing

| Kyky a răspuns:

A baut prea multa apa si-a facut pe el, iar dimineata cand a vazut... s-a speriat. laughing

| J7anine explică:

Amar e pe aproape... cu sentimentu' happy

| Frogie a răspuns:

Emo... nu va faceti griji...doar statea la parter laughing

| floryroscata74 a răspuns:

Pai... ia sa ne spui tu. pe mine mai facut curioasa.astept.day dreaming

| Simon_7286 a răspuns:

Spune-ne cum ai scapat?

| liviupaun a răspuns:

Stiti serialul h2o. tipul o fi sirena, iar dimineata cred ca a confundat curtea cu un lac

| Ralux a răspuns:

Probabil inca ii era sete si a vazut pe fereastra o balta si s-a aruncat ca sa o bealaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A nimerit oala de noapte? tucalu? sta la casa si vrea la buda? nu stiu, doar deduc. tu stii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa e tata unui amic de-al meurolling on the floor
Se trezea dimineata, isi facea barba, parul se dadea cu parfum si dupa aceea se baga inapoi la somnrolling on the floor

| leonet09 a răspuns:

A baut apa catelului si de suparare catelul sa sinucis. Sentimentul de vinovatie care l-a cuprins pe tip, vazandu-si dimineata de pe fereastra catelul intins jos, l-a impins sa sara in ajutorarea lui. RIP.