| GoAndFuckYourselfWithAKnife a întrebat:

*jura ca se va uita la the ring fara sa ii fie frica*
*stinge lumina, porneste filmul.*
*o vede pe samara care iese din tv si ca ii taie capul lu una*
*arunca toate televizoarele pe geam*
voi nu v-ati mai speriat niciodata la un film?laughing

8 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Nu.În schimb, m-am speriat când m-am uitat în oglindă

| Musique a răspuns:

Nu,îmi plac filmele de groază.

| PinguinuL a răspuns:

Cand iasa Samara din TV, pune televizorul pe geam.

| MyObsession a răspuns:

Sincer,filmul nu m-a speriat deloc.

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Nu happy

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini...

| ViseDestrămate a răspuns:

Ce adorabilă eşti

nu

| Anonimus905 a răspuns:

Eu nu dar un prieten de-al meu s-a pisat pe el de frica la Land of The Dead si al joc si la film laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

¤Mă uitam cu fratele meu la filmul Haunted House.
Una a deschis o uşă şi din uşă a ieşit o mortăciune pe tot ecranu.

Fratemiu s-a speriat aşa tare încât, o cruce şi a dat cu ea după televizor.

¤Eram la nişte prietene ( petrecere în pijamale) şi ne uitam la un film de groază şi o ţipat una, şi iar a apărut un mort în faţă. Elena, săraca era în patul de peste patul de jos ( pat supraetajat), dormea. Când am ţipat noi, a căzut din pat pe covor.

¤O colegă a dat la şcoală pe un virus şi a apărut un monstru pe tot ecranul. Pe deasupra, ţipa, şi era cu boxele la maxim.
Toţi colegii au sărit să vadă ce-i, şi nu se mai oprea. Profa era aproape să vină, şi m-am pus eu în faţa calculatorului...

¤Se uita fratemiu la o hipnoză de aia, şi la sfârşit i-a apărut o mortăciune, de a căzut de pe scaun.

M-am uitat odată la un film horror, m-am speriat ca naiba... după am mers afară să vad dacă nu e cineva că auzeam voci...( prea multă coca-cola seara dăunează) mâţa mea nu m-o cunoscut că era seară, şi a sărit pe mine, eu m-am speriat şi am ţipat în toiu nopţii, de şi-a aprins vecina becul, şi a ieşit pe balcon să vadă ce-i.

Te rugam sa mai arunci o privire asupra textului pe care l-ai scris adineauri.
Robotelul care tocmai l-a citit nu l-a putut posta, fiindca punctele de suspensie pe care le folosesti din belsug i-au cauzat o migrena.
Serios vorbind, te invitam sa mai reduci din ele, fiindca sunt destul de deranjante pentru cei care iti vor citi postarea.
In plus, abuzul de puncte de suspensie dilueaza mesajul si denatureaza intelesul. Robotelul iti multumeste in avans!

TPU ¤%&&¤% şi &/&/& cu ((/& care vo ()&/( de /((//&.