| AndutzaAndu a întrebat:

Cine a câștigat bătălia dintre nemți și germani? laughing
Detaliu: T/A dudă, don't forget.

Răspuns Câştigător
| nikolikky a răspuns:

Hitleristii.

9 răspunsuri:
| AndutzaAndu explică:

Știam asta, de ce oare am pus întrebarea la trivia/amuzante, ha?raised eyebrows

| Șâret a răspuns:

Raportați-i răspunsul lui @claudiuscorpyon!
Mă înjură!

| sabilopod a răspuns:

Nemtii! e clar. numele lor suna mai jm3k3r.

| pwp a răspuns:

Romanii big grin

| lunarwolf a răspuns:

Ăăăă?
Nemțomanii?

| rolfenstein a răspuns:

Pai dupa parerea mea idiosincrazia dilematica isi reverbereaza atenuant ecourile absconse protoarmonice din spatele semitranscendent si disonant al obscurantismului incandescent de sorginte medievala, capsuland filonul crepuscular sincretic si aluziv metempsihotic al transmigratiei alchimice inspre circumvolutiunile interioare ale epocii istorice care tind sa formeze adevarate supape paleontologice inspre propensiunea paradigmelor de orientare paseista. deci nemtii rolling on the floor

| Lace a răspuns:

Nemtii si germani-s acelasi popor. laughing

| denyiuly a răspuns:

Nemtii=germani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ungurii devil, stii tu de cewinking rolling on the floor