| teo95 a întrebat:

Cine are cont pe farmerama? vreau si eu prieteni noi pe farmerama contul meu este: _teo95_ va rog adaugati-ma dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| airflower a răspuns:

Eu te adaug!

11 răspunsuri:
| xAvrilx a răspuns:

Te pun eu!

| Nico1368205 a răspuns:

Iauite teo pe unde dau de tine ma...hai ca te bag eu la mine...:*:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te bag si eu am 53 aproape numele meu este iRonBoyz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te bag eu!

| Smecheru27 a răspuns:

Nu stiu ce *** dar dc toti dracu jucati Metin2! jucati ba si voi farmerama sau alte jocuri de ferma nu Metin2! 1 ca ala e un joc de ****! si va plictisiti repede de el

| Ilovemyboy a răspuns:

Eu te-am adaugat da-mi accepthappy

| danut_7905 a răspuns:

Am eu lvl 75 packman1854 am numele vadau si contul daca vreti datim add la id danutzu_96_unicatu

| bogdan_6519 a răspuns:

Care e useru si parola ta?

| teo95 explică:

Mss mult:X:Xk ma adaugati dau kadouri in schimb:* mersi ex kolehsad

| sttanonim a răspuns:

Am nevoie de vecini numele meu este gabyd11 adaugati ma

| jugaru a răspuns:

Am si eu nevoie de vecini farmerama ...numele meu este Jugaru...dau cadouri