| JackieSue a întrebat:

Cine are niste idei de porecle? Dau si fundita. big grin

Răspuns Câştigător
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Caprioara

Floricica

Papusica

Ursulet

Porumbita

Pasarica

Minciunica

Portocala

Craiasa

Tweety

Duffy duck

Ducky

Bunny

Bubu

Yoyo

Veve

Meme

Jojo

Coco

Creața

Bebe

Tufii

Lizuca

Și sunt mai multe...

10 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Sue, Bubu, Buu, Bulina, Snooka, Milka, Mika, Sika, Lika, Bika, Micuta, Piti, Tarfi, Lolu, Lola, Loly, Crazy, Nebunicea, Creata, Merry-Muu, Cuta, Pisi, Caty, Kitty, Ducky, Dogy, Vevy, Veva, Vevu (depinde de animalul ei preferat), Sunny, Sonny, Folly, Fibbie, Trila, Nuna, Zapa, Zapi.

| carminaburana43 a răspuns:

Angy, ana, anca, Lady A, astea-s pentru numele de ancuta

Porecle de fete:zgriptzi, nebunatik, albinutza, bubu, bubulina, tzupy, kidDu, pinky, ciufulici, trixxie,
Anny, ella, ania, eny, anica, enya

| Hombre a răspuns:

Zmucita.

| PiluLă a răspuns:

Zuzu

zizi

pisi

mata

pisyloi

pepe

mami

puicutza

mititca

puysor

ursulet

BeBeLoI

pushy

honney

pufarina/pufarin

pufulete

muraturalaughing

iepuras

capsunica

ciresica

bugs bunny

doogye

purcelus

etclaughing:X

| HaruhiFujioka a răspuns:

Sirenica, Printesica, Frumusica, Dragutzica, Veselica, Supirica (lol), Curiosica, Briosica etc. funda?

| Doodle_8466 a răspuns:

Pai eu stiu porecle nebune cu mine si colegi : torpedou vasilelaughing, mihai verigheta, marie cosciuglaughing, robinet sorina etc etc laughing daca mai vrei de asta stiu cate vrei laughing

| LoLiPoP_3683 a răspuns:

Pompilia, snipktzi( se citeste snicpti), twetty, nia, fitosica,. depinde la ce tip de persoana vrei sa pui porecla:*

| AlexandraKnows a răspuns:

Annie Bybika Nebunika Meme Zumtzy Ella Chanikue Dizzy
si clasica Yubi
Sunt cele mai dragute porecle pe care le stiu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca gerofar ar fi super

| humveeboy a răspuns:

Pai depinde cu ce se ocupa, sexul etc. Una buna Dj. Presh