| anonim_4396 a întrebat:

Cine doamne fereste e groparul vesel?
ma enerveaza asa de tare cu raspunsurile lui … cica … da-l pe Gogu groparii nu-s acasa … ce mai e asta?
sunt singura care este nervoasa pe asta?
deci cine stie unde pot groparul asta?

32 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Unde poți groparul ăla?
La școală cu tine!

| anonim_4396 explică (pentru Musique):

What?!

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda.

| anonim_4396 explică (pentru Musique):

Vroiam sa zic unde il pot gasi

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

Data viitoare, verifică întrebarea înainte s-o postezi.

| anad a răspuns:

Nu ma enervez pe el fiindca nu se stie daca ajung pe mana lui ce se intampla! O fi el vesel, dar daca e oltean si " Cin' se ia cu mine rău..."!

| Ashadow a răspuns:

His name is Skrillex...

| Xtadelo a răspuns:

De parca mi pasa...

| Crucified a răspuns:

Fostul meu coleg de facultate.
Intreaba-l.
Da.
Adica unde il poti gasi? Sub patul tau.

| Fridăm a răspuns:

Da, cred că eşti singura. And, agree with XBrunetteX, caută în cimitir.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tod,Tod,Tod!

| facepalmlol a răspuns:

Esti la T/A prietenas, aici nimic nu are sens laughing. Adapteaza-te!

| XBrunetteX a răspuns:

In cimitir il gasesti...
Genius.

| SilentSuicide a răspuns:

Musca-ti limba, n-are cum sa te enerveze! Este cel mai bun amic al meu.
P.S. Eu ucid, el ingroapa devil

| anonim_4396 explică (pentru SilentSuicide):

Atunci e cel mai bun … auzi... vreau si eu sa ucid poti sa imi zici daca trebuie sa faci ceva ca sa intru in aceasta elita accepta-mi cererea de prietenie si hai sa vorbim!

| SilentSuicide a răspuns (pentru anonim_4396):

Hmmm in primul rand eu sunt AntiBiber... Si daca ai putea s-ti schimbi numele...
P.S. eu lucrez singura dar as putea sa te invat cate ceva...

| anonim_4396 explică (pentru SilentSuicide):

O sa mi-l schim in tesinucicandnuteastepti si nu conteaza ca esti antijujumeu da ' tot vreau sa fim prietene!

| SilentSuicide a răspuns (pentru anonim_4396):

Hmmm in drum spre tine am ucis pe cineva... Nu era importanta pentru tine nu?
http://www.staffs.ac.uk/......edroom.jpg

| anonim_4396 explică (pentru SilentSuicide):

Nu doar 3 persoane sunt importante pentru mine si vin-o odata la mine ca mor!

| SilentSuicide a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok deci am mai omorat pe cineva http://us.123rf.com/......office.jpg
si pe http://us.123rf.com/......-floor.jpg si pe http://www.arkansas-investigations.com/images/photos/CrimeScene1.jpg
Naiba am cautat in tot blocul dar nu te-am gasit :|

| anonim_4396 explică (pentru SilentSuicide):

Stau chiar in spatele tau da - mi un mesaj!

| anonim_4396 explică (pentru SilentSuicide):

Nu sunt eu!
hai sa fim prietenene!

| SilentSuicide a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci pe cine naiba am ucis? straight face

| anonim_4396 explică (pentru SilentSuicide):

Pe verisoara-mea azi dormea la mine!
happy
oricum ma enerva

| SilentSuicide a răspuns (pentru anonim_4396):

:| daca aia-i verisoara-ta atunci asta cine-i?
http://www.freakingnews.com/......-88647.jpg

| anonim_4396 explică (pentru SilentSuicide):

Iubita ei si da are o iubita ( stii la ce ma refer ) acum vin-o naiba la mine te astept de o ora intr-un scaun si ma invart ca poate ametesc si mor vin-o naiba aici

| SilentSuicide a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai frate tu cred ca te ascunzi de mine... Ia stai... Sunt urmarita, vorbim mai inciolo.
Ok deci am scapat de martori, sfatul meu ar fi sa te arunci de pe bloc, iar in timp ce cazi o sa te impusc cu 27 de focuri de arma ca sa fiu sigura ca esti moarta.

| anonim_4396 explică (pentru SilentSuicide):

M - am aruncat da ' era o saltea asa ca m - a aruncat la loc … te-am vaziut acolo eram aia si stiu cum arati!

| Mokaxoxo a răspuns:

El mi-a ingropat gaina pe care am omorato eu(prima mea crima)si e foarte bun!

Răspuns utilizator avertizat