| JustMelavJustMe a întrebat:

Cine imi ghiceste numele, coluarea ochilor si culoare favorita primeste funda.

Răspuns Câştigător
| Serena1993 a răspuns:

Tina, dana, diana, cristina, andreea, etc

culoarea ochilor?
caprui

culoarea favorita?
mov verde galben rosu

9 răspunsuri:
| Alexakos a răspuns:

Diana, tina
ochii albastri
culoarea preferata mov
si sanse sa ghiceasca careva 10%, 20%,... 30% ultima oferta

| JustMelavJustMe explică:

Scuzati-mi intrebarea stupida.nu aveam ce face si vroiam sa dau funde numele meu este Andreea - Iustina am ochi caprui iar culoarea mea preferata e mov (roz, rosu, nugru, bleu)

| JustMe4ever a răspuns:

Toate numele in afara de al taw (multe fete spun asta cand l intreaba cineva care este numele lor preferat de fata)

ochi caprui

culori deschise (ros, mov, galben, rosu, albastru descis, etc)

| l0riiii a răspuns:

Diana, caprui, roz, alb, mov, verde, galben:*

| MalinaH a răspuns:

Diana, verde, rosu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Idioata/cretina (una din asta)
ai ochii saten deschis cu reflexe purpurii
culoarea favorita e chuck norris

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dianathinking
verzi
verde, albastru sau mov

| omy_9418 a răspuns:

Cristina, caprui, mov

| Mihay_5100 a răspuns:

Lets see: (Madalina, andreea, simona, roxana, ramona, iulia, diana...), ochi albastri, si culoarea favorita: roz, maroniu, rosu, albastru?