| anonim_4396 a întrebat:

Cine Imi spune cele mai tari bancuri dau funda!

Răspuns Câştigător
| allynna17allynna a răspuns:

Doi batrani se duc la doctor pentru controlul de rutina.
Primul intra barbatul. Doctorul il analizeaza si-i spune:
- Esti intr-o stare foarte buna de sanatate! Cum faci sa te mentii asa?
Batranul raspunde:
- Pai mananc bine, dorm bine si Dumnezeu ma ajuta mereu!
- Cum adica te ajuta mereu?
- Pai sa vedeti dom' doctor, aseara cand m-am dus sa ma pis, lumina de la toaleta s-a aprins singura.
Doctorul ramane putin mirat si o cheama la control si pe batrana. La ea acelasi lucru. O intreaba si pe ea:
- Esti intr-o stare foarte buna de sanatate! Cum faci sa te mentii asa?
- Pai mananc bine, dorm bine si... Si completeaza doctorul: si Dumnezeu te ajuta mereu!
Batrana nedumerita intreaba:
- Ce vreti sa spuneti dom' doctor?
- Pai sa vedeti, sotul dvs. mi-a spus ca aseara cand s-a dus sa se pise, lumina de la toaleta s-a aprins singura.
Batrana suparata peste masura raspunde:
- Lua-l-ar dracu, boul asta s-a pisat iar in frigider!

Pe vremea lui Ceausescu, un taran trecea in fiecare zi prin fata Politiei cu o roaba, in care avea fan. Banuitor, securistul satului il controla in fan in fiecare zi, dar nu gasea nimic niciodata.
Dupa Revolutie, securistul merge la taran si zice:
- Auzi, aum Securitatea s-a desfintat, asa ca nu mai esti in pericol. Stiu ca faceai contrabanda cu ceva. Pentru numele lui Dumnezeu, ce vindeai?
La care taranul:
- Roabe.

O blonda ajunge la serviciu plangand in hohote. Seful o intreaba ingrijorat ce a patit la care ea raspunde:
"Azi dimineata am primit telefon si am aflat ca mama a murit". Seful o consoleaza:
"De ce nu te duci tu acasa azi sa te odihnesti? Si-asa nu avem de lucru prea mult. Blonda refuza spunand ca mai bine lucreaza ca sa mai uite de necaz. Dupa 2 ore seful trece pe langa biroul ei si o aude plangand si mai tare.
"Ce s-a mai intamplat?" o intreaba. La care ea raspunde:
"Tocmai a sunat sora mea si mi-a zis ca si mama ei a murit".

8 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Am vomitat in 5-6 locuri diferite aseara, ziceai ca sunt in turneu…

| Bizzareq1 a răspuns:

Nu

| FuckOff a răspuns:

Multe bancuri din otel cu aliaj de titaniu` si neutron. dacami zici u bancuri mai tari ma impusc

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

-mama mama, am cazut in capstraight face
-pai si cum nai nimic?
-am cazut in capul lu' bunicarolling on the floor

| ToKen a răspuns:

"cel mai tare banc"

| naty_4590 a răspuns:

Decat sa iti spun eu mai bine fa-ti cont pe www.banculzilei.ro si iti trimit ei in fiecare zi cate un banc super! eu am cont si sunt super bancurile

| SDana a răspuns:

Eu citesc bancuri faine pe site www.bancurihaioase.ro

| sergiu_2449 a răspuns:

Nu e chiar un banc ma rog

ce au babele intre tate?

buricurolling on the floor