| david80 a întrebat:

Cine imi spune primul care e cel mai mare continent are funda

Răspuns Câştigător
| SpeciMen a răspuns:

Asia

6 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Duda,sunt in vacanta...am noroc daca imi amintesc numele orasului in care stau
http://i.imgur.com/x6Mbr.jpg

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Capu` tau.

| 0PopaPorno a răspuns:

Asia este cel mai mare continent!winking

| YOUdriveMEcrazy a răspuns:

Si acum cativa tonti au cautat pe google... hmmm ai dat cumva o funda pentru ca sau chinuit sa dea un search?

| bogdanstelistul a răspuns:

Bah nene, u n-ai ce intrebare sa mai pui? Intra ba frate pe google si cauta acolo!

| LonelyLoner92 a răspuns:

Cel mai mare continent este Asia, având o suprafaţă de 44 milioane km pătraţi. Este totodată şi cel mai populat continent, având 3 miliarde de locuitori.