| anonim_4396 a întrebat:

Cine iti face sandwichurile? (sa fie amuzant^^)

Răspuns Câştigător
| Bubiko a răspuns:

Am un robot cu 8 picioare care nu m-i le face niciodata corect. Pune doar o felie de paine. Tu ce parere ai? laughing

13 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

Cretaker...(just kidding)

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Există așa ceva? De unde se cumpără?
Pa, pa.

| Fragile a răspuns:

Buna!
Dinozaurii. Iau daoua pietre imense, le turtesc, iau un ou de dinozaur, il sparg, pun continutul pe prima piatra si pe a doua o pun deasupra. Miami, delicios!
Wof! Wof!
[P. S.:Categoria Trivia/AMUZANTE]

| Pralină a răspuns:

Mie in general mi le facea ElodialaughingDe ce crezi ca a disparut am ingropa`o in salatalaughingSssstttt secretrolling on the floorDe acolo si statusul[DnD vorbesc cu Elodia] eu vorbeam cu ea ca sa-mi faca alt sandwichi ca ala are prea multa maineza sos de rosii si cateodata mai scapa si ingetata puaf...(mie in general imi plac cu:paine alba coapta la 70 de grade cu coaja unsa cu ou de gaini din safari`ul african cresucte la nu mai mult de 2 metri de casa, salata verde crescuta in gradina proaspata crescuta la nu mai mult de 14 metri[sa fim realisti ori suntem modesti ori nu mai suntem nu?laughing]sos de rosi pe moment facut cu rosii naturale venite din Anglia si masina ce lea transportat sa nu fi mers cu mai mult de 79/h, salam facut din porc ce a mers cu o luna inainte la aerobic fara pic de grasimehee heepai ori mancam sanatos ori nu mai mancam nu?laughingmaioneza batuta cu oua speciale facute de gaini negre ce au facut un ou prima oara pai ori mancam ca,, tot romanu" ori nu mai mancam nu?hee hee, castraveti prospeti transportati din S. U. A cu avionnul particular pai ori mancam de calitate ori nu mai mancam nu?hee hee

Place{ori iti place ori nu iti place nu?}

P. S-ori imi dai funda ori nu`mi ma dailaughing

| NobodyHeree a răspuns:

Pixu' mi le face, rigla mi le aduce.Si din moment ce pixu' nu le face cum trebuie, de aceea am mai mereu la status '' Dnd ma cert cu pixu' '' laughing

| BlackVeil a răspuns:

Chuck Norris! laughing

| Bii26 a răspuns:

Bună
În fiecare zi aterizează Michael Jackson la mine în curte şi vine să îmi dea de mâncare.Chiar dacă lumea zice că a murit nu e adevărat. Dacă ar fi murit, cum ar mai fi venit în fiecare zi la mine?!

| MomaieLoveGogaie a răspuns:

Copacul din fata blocului.Eu arunc painea si salamul pe geam si el imi da stixuri(un pic cam tari si cu gust de lemn)

| xXAnGeLXx a răspuns:

Boc laughing, dar nici odata nu le face corect at wits' end! Q

| smilewithme a răspuns:

Am un robotzel micut si am si telecomanda la el
pe un buton scrie bec-imi iaprinde lumina
pe alt buton scrie caca-trage apa dupa mine
pe alt buton scrie votca-imi aduce votca(gramajul e de 50laughing)
pe alt buton scrie caine-plimba cainele
pe alt buton scrie sandwich-imi face sandwich

si sunt multe alte butoane
a cum era sa uit...are si un buton de masajsmug
smechera tare tinicheaua asta

o puteti gasi in imaginatia voastra sa va luati si harta ca poate va pierdeti sau cine stie... poate nulaughing

| Mariaa20 a răspuns:

Pai ce pot spune?
la mine in casa in dulap este ascuns un monstru care la comanda mea face ce vreau.acesta este un monstrulet mic numit fluffy.nu te sperie. iar dacai spui sandvisul pe carel vrei ti-l da. si iti aminteste cate kg ai.sa nu te ingrasi.monstruletul flufy face niste sandvisuri gustoase. dar ai grija niciodata nu se stie ce poate ascunde in ele:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi le face hornul.Nu stiu cine dracu' arunca sandwichuri pe geam (poate o catapulta) si aterizaeza la mine in horn.Mereu sunt cam afumate si de aceea nu imi plac.

| NinaParadise0 a răspuns:

Deci practic, acum 2-3 ani am gasit sub pat un dinozaur care rodea un pix, si pixu ala era de la Cretaker, care Cretaker avea un robot care avea 8 picioare, care robotu nu facea nicioadată sandwichurile calumea, că se bătea cu monstrul din dulap, care monstrul a speriat-o pe Elodia, care Elodia si-a băgat unghia în gît de frica eevident, asta nu înainte să apară la OTV cu 2 săpt înainte, care OTVu are ca invitat în seara asta pe Boc, care Boc vorbeste despre Chuck Norris, care Chuck Norris are pijamale cu mine, care Chuck Norris i-a dat un capac de-i ţţţiue lui Michael Jackson, care Michael Jackson a aterizat în curte la anonima, care anonima începe să urle "Michael Jackson nu a murit!", care urlatu anonimei îl enervează pe vecinul meu, care vecinul meu de nervi aruncă cu pîine, şi pîinea ajunge la mine în horn, care roboţelul meu micuţ se enervează că trebuie mereu să strîngă cenuşa de la horn, deci practic, s-a constatat un degajament la tastatura mea, de nu mai pot să scriu acicişea, că e prima oară cînd trec pe aicişea, deci în concluzie mie îmi fac sandwişurile cei ŞĂSĂ CAI! b-)