| anonim_4396 a întrebat:

Cine merge la pomana la Mandela?

Răspuns Câştigător
| ClassyAsFuck a răspuns:

Skrillex Borgore Quba Quillyx Dubsidia Gemini....mai multe...in special gandul de a-mi da funda.

60 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Mie te rog să-mi aduci colivă.

| anonim_4396 explică (pentru Musique):

Sa vedem daca mai ne ramane de la canibalii aia ceva

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

Rămâne! Pentru mine, întotdeauna!

| anonim_4396 explică (pentru Musique):

Ok, daca nu mai este coliva iti aduc un negru d'ala dotatwinking super a'ntaia? laughing

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

Nope. rolling on the floor))

| anonim_4396 explică (pentru Musique):

Atunci? daca nu mai ramane ce iti aduc?

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

Ciocolată.

| anonim_4396 explică (pentru Musique):

E mai bine asa, nu o sa mai trebuiasca sa iau maxi-taxi pana in Africa, o sa-l iau pana la prima, la butique

| zurick a răspuns:

Dacă mortul va face coliva, vin!

| anonim_4396 explică (pentru zurick):

Daca i se scoala lumanare mai mananci coliva? :->

| zurick a răspuns (pentru anonim_4396):

Măi eu vreau ca mortul să facă coliva aia și vin ce este așa greu de înțeles?

| anonim_4396 explică (pentru zurick):

Ok, am sa vorbesc cu bucatarul sa-l lase pe nea Nelson sa pregateasca colivia aia pentru tine

| suităr a răspuns:

Pisica.

| anonim_4396 explică (pentru suităr):

Fara pisoi? naspa

| Naяutσ a răspuns:

Dumnezeu sa o ierte!
http://akk.li/pics/anne.jpg

| anonim_4396 explică (pentru Naяutσ):

Mamăăă ce era să-mi sară inimioara! Am închis imediat fişierul, sau cum s-o zice, noroc că n-am apucat să văd pozasmug

De acum încolo trebuie să citesc link-ul înainte să dau click pe el :3

| anonim_4396 explică (pentru Naяutσ):

Sti faza cu ciocu'?

| Naяutσ a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, o stiu.
Dar presupun ca tot o sa mi-o spui.

| Naяutσ a răspuns (pentru anonim_4396):

"You learn something new everyday if you pay attention."
Ray LeBlond

| anonim_4396 explică (pentru Naяutσ):

Uh, cui să-i acord eu atenţie?

| anonim_4396 explică (pentru Naяutσ):

Aia cu cicou mic? neaaah

| Naяutσ a răspuns (pentru anonim_4396):

''link-urilor''

| anonim_4396 explică (pentru Naяutσ):

Aaa...

De ce ţi-ai schimbat poza de profil? Era mai faină aia... sad

| suităr a răspuns (pentru Naяutσ):

Ți-ai tras poză in gen Salam?hee hee

| Naяutσ a răspuns (pentru suităr):

E v@lorwoase.

| Naяutσ a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru ca spatele lui Naruto e mai dragut decat mortalau de sasuke.

| suităr a răspuns (pentru Naяutσ):

Ia uite-o pe-a mea:
http://i.imgur.com/3q0LBWf.png

| anonim_4396 explică (pentru Naяutσ):

E mai mişto sasuke, că-i brunet. Nu-mi plac blonziibatting eyelashes

| anonim_4396 explică (pentru suităr):

"Cei mai activi useri din categoria Trivia/Amuzante pe X decembrie/noiembrie 2013 sunt:
Ashadow
#1
X răspunsuri date astăzi"

Ce spirit de observaţie am...

| AtateaConditii a răspuns (pentru Naяutσ):

Era sa fac infarct si chiar acum de Sarbatori!rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru AtateaConditii):

De sarbautori? :->

| Naяutσ a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu degeaba esti blonda.

| anonim_4396 explică (pentru Naяutσ):

E a nu ştiu câta oară când repet: SUNT BRUNETĂ!

| AtateaConditii a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing ha..nu imi place sa beau...

| anonim_4396 explică (pentru AtateaConditii):

Acum degeaba, a plecat tramvaiul oh go on nici eu n-am mai avut loc kiss wave distractie placuta in continuare wave

| AtateaConditii a răspuns (pentru anonim_4396):

laughingwave

| suităr a răspuns (pentru anonim_4396):

Ție iți sare in ochi doar Aședău...

| anonim_4396 explică (pentru suităr):

Aşedău? Nici nu se pronunţă aşa, ci Ăşeadău, cred eu... Dar hai să nu mai discutăm despre el, că nu cred că respectivului i-ar conveni să vadă că vorbim despre el şi nu vreau să rupem relaţia dintre noi doiwinking Deci pawinking

Ce chestie, când îţi privesc avatarul când e mic, am impresia că aia din poză ne arată degetul mijlociu... thinking

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Iu end Ăşeadău in ă releişăn? uau!batting eyelashesbatting eyelashesbatting eyelashes

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Foloseşti cam mult "batting eyelashes", ţi s-a mai zis?laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

D'aia mi-a dat Doamne Doamne ochi, nu stiai?hee heehee heewinking

| anonim_4396 explică (pentru suităr):

Credeam că doar eu am observat asta...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nubatting eyelashesbatting eyelashesbatting eyelashesbatting eyelashesbatting eyelashesbatting eyelashesbatting eyelashesbatting eyelashes

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ochioasa ochioasa! Ochioasa ochioasa! laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lăutarii.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Care dintre ei?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Santa Claus Band.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ba ai innebunit? Vrei sa se trezeasca ditamai Nelsonu' sa-si ceara cadoaiele? nu ma mai duc vericule whistling Sa se duca presedinta cu pisica ei

| JucărieLEGO a răspuns:

Toti oamenii importanti, inclusiv eu, nu voi, amaratii astia de pe TPU.

| anonim_4396 explică (pentru JucărieLEGO):

a bucur ca am gasit pe cineva sa trimitem din partea noastra, mergi mergear-ai...

| JucărieLEGO a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti-e ciuda, vecine, ti-e ciuda! Sa moara doar capra ta!

| anonim_4396 explică (pentru JucărieLEGO):

Daca moare capra mea stai tu in locul ei?

| JucărieLEGO a răspuns (pentru anonim_4396):

Am facut practica la orele de educatie fizica si sport doar pe una asignata deja cu trambulina. Nu stiu cum e sa iei locul caprei. Asa ca poate mai ai si vaca prin ograda ta!

| anonim_4396 explică (pentru JucărieLEGO):

Nu-mi permit sa te fac vaca mai, asa o caprita mai mergea kiss

| L?mie00 a răspuns:

Merg eu daca au manele si $ukharime

| anonim_4396 explică (pentru L?mie00):

Acolo sa nu fie manele frate? oleooooooooo, unde s-au inventat tam-tamurile?

| L?mie00 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing

| anonim_4396 explică (pentru L?mie00):

Sa vezi fomeile lor, ale cu buzele ca doi pumni, sa le vezi cum dau din cur, si ce mai cur, stai l; a umbra lui laughing))