| CatalinAndrei01 a întrebat:

Cine se joaca WIZARD101? Daca da, imi spuneti cum se obtin crowsurile?

5 răspunsuri:
| CatalinAndrei01 explică:

Nu mai pot face misiuni.Toate duc spre Ciclops Lane si nu am destui crows pentru a intra.

| kakamaka22 a răspuns:

Frate,nu mai poti face misiunea ai ca nu ai cumparat zona, adica mapa, ca sa deschizi mapa iti trebuie 750 crowns dar sunt multe mape incuiate, plus catzi trebuie si iteme bune, crownsurile le obtzii platind cu cardul de credit, pe mobil sau poti descarcahack crowns generator v3.0 mie nu mi-a mers dar poate tie da, incearca, a da, si crownsurile nu ti le da la misiuni iti da vreo 75 la inceput, atat, si am uitat ceva, daca ai prieteni poti folosi friend code da trebuie sa tzil dea el

| razboiniculvoma a răspuns:

Eu joc.atata stiu ca daca vrei sa le faci joaca jocuri si fa misiuni. o sa ti le dea in rucsac. a si nu iti luaa nimal. ma numesc andrei pa

| Bogdan_Panzariu_1998 a răspuns:

Vreau si eu coroane

| MihaitaBarboiu a răspuns (pentru Bogdan_Panzariu_1998):

Eu sunt la level 25 si n-am folosit niciodata coroane sa bag, dar as vrea si eu ca sa fiu la level mai mare