| Xres100 a întrebat:

Cine stie cel mai tare banc cu betivi?

Răspuns Câştigător
| CrIsSLoveCristi a răspuns:

Trei narcomani sunt inchisi la parnaie, unu era pe hero, unu pe coca si unul pe canabis. auzind ei de un gardian corupt care le poate aduce fiecaruia drogul preferat. il mituiesc iar acesta la aduce drogurile. Acestia dupa ce se drogheaza ii trec gandurile de evadare cel pe heroina zice:
-Mai acum sap un tunel si ies pe dincolo. in 10 minute am scapat!
.cel pe coca zice:
- 10 minute e prea mult. rup eu gratiile acum si-n 2 minute am scapat!
.cel pe canabis zice:
- Baa. ce va agitati atata, ce nu-i bine aici?

Sotia, nervoasa, ii deschide usa sotului, care traznea de la o posta a
alcool:
- Presupun, urla ea, ca ai un motiv foarte serios sa vii acasa la 6
dimineata!
- Da, am, raspunde sotul, micul dejun!

Se intalnesc reprezentantii fabricilor de bere Becks, Heineken, Carlsberg si Guiness.
Fiecare commanda o bere.
Cel de la Becks o bere Becks, cel de la Heineken o bere Heineken, cel de la Carlsberg o bere Carlsberg, iar cel de la Guiness, spre uimirea celorlalti, cere o Coca-Cola.
Cei trei intreaba nedumeriti:
- Tu nu bei bere?
- Pai, daca voi nu beti bere, atunci nici eu nu beau!

Dupa ce loveste un pieton, masina isi continua drumul inca vreo 10 metri. Soferul scoate capul pe fereastra si tipa:

- Fii ba atent!

Pietonul se ridica repede, speriat, impleticindu-se si intreaba:

- De ce? Dai inapoi?

big grin

Funda?

2 răspunsuri:
| MindExplode a răspuns:

Doi betivi merg spre casa

unul merge in patru labe, iar celalalt se tine de gard sa nu cada

-hehehe, nu poti sa te tii pe picioare, rade cel care se tine de gard

la care celalalt

-nu da Dumnezeu si se termina gardul!

| TheSpecialOne a răspuns:

Era o doamna cu un om beat in tramvai. Zice beatul:"Doamna, esti urata!" fara raspuns... "Doamna, esti urata!" la fel... "Doamna esti urata! Doamna se uita urat si zice: "Taci mai omule, nu vezi ca esti beat?" Iar betivul:"Da, dar mie maine imi trece."