| RaSpUnS.pT.vOi a întrebat:

Cine te face sa razi si cum anume?

9 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Un alt ras prin raset rolling on the floor

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Prietenul meu mă face să râd prin glumele care le face şi faptul că are aproape tot timpul zâmbetul pe buze.

| Sara2 a răspuns:

Am un amic, toti radem cu el, nici comediantii sau filmele de comedie nu-l intrece

| costymaximus a răspuns:

Un film bun de comedie(eventual mai vechi, cu stan si bran, mrs.bean)

| cotzobel a răspuns:

Copii mici, in special nepotica mea, care mereu stalcesc cuvintele.imi aduc aminte si acum: nepotica mea era afara si a auzit cum o vecina, i. a zis alteia ca e o baba plictisitoare si cand sora mea o supara ii zicea: " esti o baba prococitoare" sau la coropisnita spunea coloplosnita.si lista poate continua

| Slavic a răspuns:

Prieteni mei ma fac vesel sora frati mei, parintii cu toti sunt amuzanti uneori rid de ce spuns eu laughing

| Summer Memories a răspuns:

Eu ma fac sa rad pe minehee hee. Cum? Rad de greselile mele, uneori ma iau la misto laughing. Prietenele mele sunt foarte serioase si trebuie sa compensez asta intr-un fel nu?hee hee

Succes kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca sunt intr-o dispozitie proasta nu prea reuseste nimeni laughing rad din orice daca sunt bine dispusa

| tutut a răspuns:

Unii de pe TPU care dau niste raspunsuri...pe masura! Cum rad?
Depinde de raspuns! Lamurit?