| Nutemaiholbadarling a întrebat:

Cine vrea sa ma ceara si pe mine in casatorie? Rog seriozitate!

8 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Deu, de bunavoie si nesilita decat de mine, accepti sa te casatoresti cu mine, sa imi fii alaturi la greu si la rau, sa nu ai grija de mine si sa nu ma respecti, asa cum nici eu nu te respect pe tine? *zi nu zi nu*

| Dumnezău a răspuns:

Jesus Christ The Second smug

| AloneQsFini a răspuns:

Ai dori sa-ti imaprti timpu in doua, precum si majoritatea obiectelor persoanel si sa faci rost de niste fani moca, dupa care sa incepi sa regreti ca te-ai casatorit cu cineva.
Deci fara killer.o sa te omoarelaughing
Pa pa.

| Cita a răspuns:

Bote.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Moartea.

| PapushaDeCristaL a răspuns:

Eu nu nu nu niciodata

| KenJi a răspuns:

Add yo_killerul_2010 laughing)