| 7MyLuckyNumber a întrebat:

Cine vrea sa rada pe timp de criza Uitati-va aici http://www.youtube.com/watch?v=924nfz7E-Tc este un video de toate frumuseatea nu ratati! comentati va dau inteligent amuzant etc si poate o funda:D!?!?!?!?!?!?! cine stie:D

4 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......cei-drept/ Ne-am "distrat" si in zilele trecute cu acest imn si chiar e o parodie foarte reusita si actuala!

| Bubiko a răspuns:

L-am vazut. L-am ascultat de 2 ori. Imi place. rolling on the floor

| Libelle a răspuns:

Trist dar adevaratlaughingstraight face

| TheToxicNightmare a răspuns:

Foarte tarerolling on the floor))))