| ViezurE a întrebat:

Comic cu Adrian Tutu(sau cum ii spun copilele Tsutsu)http://i.imgur.com/J0ioK.png Astept injuraturi...sunt beat.Va tzuc pe toate, va iubeste Viezurele pe toate pasaricile.

20 răspunsuri:
| PinguinuL a răspuns:

Eminem e cel mai bun in ceea ce face.
tutu e praf asa de praf ca-l trag astia din colt pe nas si-l vomita.
daca vad pe cinevga pe strada ca zice ca tutu ii em' ma jur ca sar pe el si ii rup fata.si pun si pe yt sa vada toti ce patesc homopopogay-i ca el.

| ViezurE explică:

ShoriceL43
Daca nu ma pupai in... iti dadeam.

| ViezurE explică:

@MoonLight
Nu am nimic cu ei, dar unii sunt jalnici.
@Pingu Sper sa se intample, sa am de ce radelaughing

| ViezurE explică:

@RaibowPuke
Nu am nimic cu ei dar cum am mai spus unii sunt jalnici.

| DrugFree a răspuns:

Bro, ai ajuns celebru, dar partea cu gutza e de partea ta. Au luat un Hip-hopar, i-au zis sa zica, ca este sarac, fara parinti, si ca trebuie sa-l ajutam ca sa castige!

| MoonLight a răspuns:

Auzi sti ceva, si eu am o problema cu tsutsu asta. Jalnic, penal de jalnic. Atat de jalnic incat a devenit maestrul jalnicilor si si-a deschis un fan-club.
Offtopic: ai ceva cu moldovenii? waiting adica moldovenii din Romania nu aia de peste Prut ca tsutsu asta waiting.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

E fain.

Răspuns utilizator avertizat
| CautNume a răspuns:

Adrian tutu merita sa castige
da ma rog rolling eyes
faza e mistorolling on the floor

| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Tare faza cu ce nu puteti gasilaughing...dar si adevarat!

| Ea12345 a răspuns:

Iubiti-va parintii, dar folositi prezervativul!rolling on the floor)

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Imi place tabloul laughing

| BOOBZen a răspuns:

Adevarat,daca nu era votat din mila castiga unul mai misto.

| totElodia a răspuns:

Ba puta! Esti genial.
- Vezi, mama? Mai sunt si Viezuri pornografici.
Tutu nu canta lume, el se screme.

EMINEM e o legenda!

| RheaLustzig a răspuns:

-.- Respect pentru ca ai facut un comic cu labaru de Tsutsu dar
ai ceva cu Moldoveni? Eu sunt moldoveanca dar asta nu insemna ca sunt proasta tiganca retardata pupincurista etc.

| ShoriceL43 a răspuns:

Prea tare rolling on the floor
mor de raslaughing
Fundabatting eyelashes?

| RobYnRobYn a răspuns:

Uanderfal! You ar a lejend!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ShoriceL43 lol pupincuristo/pupincuristule. Pun pariu pe 2 milioane că nu ai râs deloc. Jet fă!

| SandraxD a răspuns:

Uuu, ce poster fain îi în primul cadru. Cool, bro.; 3