| LotusRadioactiv a întrebat:

Coming soon

http://i.imgur.com/BnwC9.png

(si da, o sa fie comic)

15 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Zâmbeşte, lumea te iubeşte! (nu şi eu)

| ɔɐıɔ a răspuns:

In sfarsit cineva care foloseste vechiul paint foarte bine.Ai un da de la mine. Daca mai primesti unul mergi in etapa urmatoare

| Șâret a răspuns:

Comic în sensul de bandă desenată sau în sensul de amuzant? Substantiv sau adjectiv?
Anyway, ai de la mine al doilea da.Sunt curioasă. Să vedem ce spune și colegul nostru de pe scaunul de lângă mine.

| AikkoxD a răspuns:

Pupa-ţi-aş petalele, cât de soon? smug

| CastraveteMurat a răspuns:

Aștept. thumbs up

| Foxie2 a răspuns:

Arata bine, miroase bine si are un gust foarte bun mai ales cu putin praf pudra deasupra.
E un afis cald (s-au asa e monitorul meu lasat aprins ore in sir.thinking)

Blavo-Blavo!

| CautNume a răspuns:

Cand e "lansarea"?

| GhostStar a răspuns:

Astept

| Pawesome a răspuns:

Ai avut 3 de da, mergi in semifinala

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Ai 3 de "da", mergi mai departe!

| hideaway a răspuns:

Andra: Da. :x
Andi: Băi, ce pot spune, decât că-mi pare rău, că ești foarte bun! Ai un "da" de la mine.
Mihai: Având în vedere faptul că, ai folosit paint-ul, ceea ce este un lucru foarte bine, ai mai și desenat frumos, ceea ce te duce către un talent...
Eu: 8-| Mihai vrea să spună "da". Mergi în etapa următoare. http://i.imgur.com/ejKkI.png

| AndreeaLove10 a răspuns:

Soon...
I rest ce pot spune, ai folosit paint si ti-a iesit foarte bine, bravo.

| LotusRadioactiv explică:

Nu ma mai flatati asa tare, ce naiba, acum chiar trebuie sa ma chinui pentru el! crying
@Șâret, e banda desenata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uau! Bravo! Cred că te-ai chinuit ceva la el. Chiar e unul din cele mai reuşite desene din paint ce le-am văzut vreodată, fără mişto (cu toate că suntem la T/A.