| CookieMonster_6225 a întrebat:

Continuati propozitia:
Viata nu ar fi la fel fara...

Spuneti lucrul fara de care nu ati putea traihappy

Răspuns Câştigător
| Bastet a răspuns:

Viata nu ar fi la fel fara... oameni care sa gandeasca.winking

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

...TPU, dragoste, copii, muzica, ciocolata, vara, cafea de dimineata, prieteni, mare, umor, pepene galben, dans, TPU... oops, am spus deja? Nu-i nimic! Mai spun odata: "TPU!", ca sa fie de trei ori. smug

| Malvina24 a răspuns:

Viata nu ar fi la fel fara prietenul meu.

| Elena1234456 a răspuns:

. fara o persoana care sa ma inteleaga si sa ma iubeasca.

| Minty a răspuns:

Viata nu ar mai fi la fel fara TPU.happy

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Justin Biberon.
Ar fi pace pe pământ! ( aștept stupid de la fani)

| anna7_4794 a răspuns:

Pentru mine, Viata nu ar fi la fel fara dragoste, ciocolata si muzica.

| Romancutza a răspuns:

Viata nu ar fi la fel fara iubire.

Iubirea tine oameni cinstiti si impreuna. Iubirea creaza pacea. Ce fel de viata ar fi fara iubire, doar ura, miciuni?

| Alëxa_9778 a răspuns:

Viata nu ar fi la fel fara : -iubire [-prosti -mine rolling on the floor ] -iubitul meu:d

| zZaPpAlLiICcIIcuLiPpiCciI a răspuns:

Sall pai Viata nu ar fi la fel fara iubithu meu in primul rand, fara muzica bauturalaughing baieti fete iubire dulciuri tigari laughing glm fata TPU day dreaming fara prieteni, giocolata, suc disco telefoane calculator love struck mai bine zz Viata nu ar fi la fel fara viata :d smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Droguri, sex si bautura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viata mea parca nu e asa de frumoasa fara el; p

| Alinootzza a răspuns:

Viata nu ar fi la fel, fara prieteni!