| Stefy_5345 a întrebat:

Vi s-a rupt pantalonii pe strada...(continuati propozitia)rolling on the floor))

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Fragile a răspuns:

Vi s-au rupt pantalonii pe strada si incepeti sa strigati:
"Da' ce, oameni buni? N-ati mai vazut un om cu pantaloni rupti car merge pe strada... e la modarolling on the floor"
sau

...pentru ca ati incercat sa impresionati facand un spagat dar v-ati amintit ca aveti 86 de ani.rolling on the floor
fundita?

| Doddel a răspuns:

Pentru ca va uitati dupa o cracanata.

| AcidCuSange a răspuns:

...Si s-a uitat o batranica, urat, la mine.Si a zis:Tinere, cu nasu'-n sus, uite-te-n jos sa vezi ce ti s-a intamplat.In America e noapte laughing

| noktambul a răspuns:

... si l-am luat la poceala pe ala care mi i-a rupt.

| a răspuns:

nu.

| мяaρѕмσкє a răspuns:

Acum ca tot s-au rupt, hai s-o facem latalaughing

| ██████ 100%LuvPuffy'Ionika! a răspuns:

1. Din cauza unei creanga
2.De credeam cam sa mor/De rusine domilor.
3.Ca si cum as fi din banda/Trag putin de pantaloni, si mi se rup unu, doi.
4. Una rade ca o proasta eu m-am enervat, si i-am rupt fusta pana-n craci(cam urat cuvantul dar nalaughing
5. Din cauza cam fost cam rea cu profu de romanda(asa zicem noi la romanalaughing
6.Am vorbit ca prost-un truna/Si din vina cam vorbit cam mult.au facut,, Fronk''pantalonii mei cei scumpi.

Sunt urate dar sper sa-ti placa

| Romancutza a răspuns:

Depinde unde s-au ruptwinking

| otilia_6270 a răspuns:

, normal ca eu "nu" mi-am dat seama ce s-a intamplat, asa ca ma indrept extrem de demna spre casa unde vad cum rezolv problema

| AlvinTheBoy a răspuns:

Cum adica?