| DrugFree a întrebat:

Cosmarul TPU part 1 http://i.imgur.com/2bHoN.png

Răspuns Câştigător
| Serena1993 a răspuns:

Iar campanie?
IAR COMICUUUUUURIIII?(ma refer la comicuri puse la vrajeala)

11 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

No-i fii tu iustinel...dar talentul e acelasi!

Răspuns utilizator avertizat
| DrugFree explică:

Nu sunt iustinel!

Răspuns utilizator avertizat
| ReporteritzaisBack a răspuns:

Cine da nefolositor si stupidstraight face
daca nu va place ce a raspuns numai votati aiurea ca sa va aflati si voi in treaba
Frate TPU se duce de rapa si asta e doar vina noastra, Stela nu are ce le face tristilor care dau stupizi si raporteaza ca tampiti zici ca au scapat de la azilul de nebuni straight face
* asteapta sa primeasca 100000 de nefolositori si stupizi pentru ca asa e TPU acum chiar nu va e putina nu stiu jena cum am adus TPU *

| ReporteritzaisBack a răspuns:

@just
dar nu la toate raspunsurile pe care le vedeamwinking la cele care meritau de ce sa dau stupizi pentru ca asa vor muschi mei straight face
plus tu ai dat mai multi ca mine devil

| PamPamGoesGreen a răspuns:

@Reporteritza
tu vorbesti?rolling on the floor
te'ai uitat pe profilul tau ca si tu ai dat "stupid"
deci shut up happy

| Doodă a răspuns:

Aaaaaaaa, mă dor ochii hypnotized, te rog, lasă-te de comicuri!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi eu dau stupid la toti care scriu de biber nini hana montana etc si la idioti care dupa ce dau un raspuns scriu ''fundita?'' pur si simplu nu i spuort si trebuie sa dau stupid.