| XxXBlackVampireXxX a întrebat:

Credeti ca o sa ma marit cu Gherghinel?
El e cu patru ani mai mare decat mine si are un caine pechinez surd

5 răspunsuri:
| lalalalallll a răspuns:

Sal all, c maifact, am primit am o pisica de la 1qul meu k cadou, c manank la sapte luni?

Mdoo scoze k poshtez sob f0hrma de raspoons dahh me lehnee k s@ poon sob forhma d inthrebhare kk?

| Cireașăăăă a răspuns:

Nu Gherghinel e casatorit. Mai bine i-al pe Poponel. Dar stai nu poti fiindca e gay, asa ca mai bine i-al pe Cocărel, dar e un travestit deci mai bine nu. L-ai putea lua pe Mocanel dar risti sa ai sida. Dar daca chiar il vrei pe Gherghinel ai putea sa fi amanta lui dar daca totusi nu vrei te-ai putea combina cu cainele lui...

| Michiiiiiiiiii a răspuns:

Mai intrebi?
100% o sa te mariti cu el, dar i-ati si tu o catea muta:*.

Răspuns utilizator avertizat
| XxXxAlessiaXxX a răspuns:

Sa stii ca ai sansesmug