| vandrushko a întrebat:

Crezi ca exista sau nu extraterestrii? ai aici un articol... http://frectii.com/ozn-uri-in-fagaras

7 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Eu cred ca exista, pentru ca au fost multe descoperiri care indica acest lucru.Multumesc pentru articol, o seara buna in continuare :*!

| DeeDee28 a răspuns:

Nu exista. Daca existau ne-ar fi invadat pana acum...parerea mea

| juniper a răspuns:

Bineinteles ca exista, doar nu crezi ca intr-un Univers atat de mare suntem singuri? Exista, numai ca guvernul ascunde adevarul ca oamenii sa nu intre in panica, daca n-am fi asa de ignoranti si indiferenti, atunci am fi sub plapuma pana acum. Ei sunt docili si sunt ingrijorati in privinta noastra, pentru ca multi dintre noi suntem asa de rai cu natura ca ne autodistrugem si vom disparea mai repede decat Pamantul, ar trebui sa ma fac ufolog, daca mai ai intrebari legat de extraterestri sa ne intrebi happy

| zorialbi a răspuns:

Nu exista extraterestri.

| matadoru a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, da poate ca exista dar le este frica de noi...sau altfel nu pot sa-mi explic, dar sper sa nu existe

| MosCraciun a răspuns:

Nu exista

| erny a răspuns:

Pai cam toti profesorii mei sunt extraterestrii. Ii vad in fiecare zi