| ww2Totenkopf a întrebat:

Cu asta si jocurile horror sunt amuzante :))
www.youtube.com/watch?v=gzknM6RDmWI

9 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Adevarul e ca razi la tipul asta de te spargi. laughing
Nu imi plac injuraturile, dar are unele faze la care chiar rad.
Imi place cel cu "monstrul **** la cur".

| ww2Totenkopf explică (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Il stiu...dar injura prea mult.Ai vazut parodiile cu desene animate?
www.youtube.com/watch?v=ttm0buWdLnI

| єχcєєℓ a răspuns:

"Eu îmi șterg mucii și v-am pupat"
Nu mă satur niciodată de astarolling on the floor

| suităr a răspuns:

Doamne,mutra aia din fundal mereu ma sperie!
Gâcii tai ca m-am speriat x-(

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

De ce numai mie mi se par stupide şi total neamuzante?
Poate ar mai trebui să văd unul, dar e puţin probabil să mă răzgândesc.

| Fridăm a răspuns:

Mai bun e http://www.youtube.com/......ttp?/watch Sau cele de pe omegle... tare tipu'.

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Destul de tare jocul laughing). Si da, aveam castile si da, mi so ***** urechile laughing