| LiaGore a întrebat:

Cu cati kilometrii la ora mergi:]]:]]:]](pe jos)

Răspuns Câştigător
| Laurici :x a răspuns:

200 km/h

m-a luat radaru o data laughing si mi-a dat nenea politaiu amendalaughing

19 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

0, 5 cand mi-e lene si ma plimb aiurea prin parc
5 km cand imi propun sa fac multe chestii in timp putin

| cretzufinish a răspuns:

S-a stricat kilometrajul, insa de obicei mergeam cu vreo 45 la ora. Tot timpul ma grabesc, chiar si cand ma plimb alerg. laughing

| ELD a răspuns:

Problema e ca nu prea imi merge kilometrajul happy, dar oricum ca DACIA
merg, daca nu mai binerolling on the floor).

| Xonia a răspuns:

Cand mi-e lene stau pe loc, cand am chef de plimbare, cred cu merg 3-4(mai mult nu, vrei sa ma doara picioarele?laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| Alexandru a răspuns:

4 kilometri pe ora.

| anaid a răspuns:

Pai acum depinde ...cu traficul asta...greu apoi mai e si benzina scumpa si noi cum suntem modele mai vechi costa pana si sa scoti fumlaughing
daca apar unele defectiuni mai una alta... 0. 5 km pe h big grin

| Seвi a răspuns:

Pai daca mananc fasole laughing merg cu 50 laughing

| Crisstina a răspuns:

Depinde daca am ardei iute in fund.

| Cherisheverything a răspuns:

Cu 3km smug

| Damian a răspuns:

4-5

| andreeasim1 a răspuns:

Pfffff viteza melculuiiiiii daca ma mai si impiedic...raman pe loc

| girllll a răspuns:

Ma duc sa cumpar un kilometraj si-ti spun dupaia

| girllll a răspuns:

Ma duc sa cumpar un kilometraj si-ti spun dupa aia

| Zamfir_2974 a răspuns:

Scuza-ma da nu mi-am pus kilometraj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu vreo 2 km.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un om merge în general cu 4-6 km/h. Cred că mă încadrez şi eu.

| Saveluc a răspuns:

Depinde. in situatile urmatoare merg asa:
- Cand e vorba de salariul, pensia fac cam 6-7 Km/h
- Cand merg sa achit facturi, datori fac cam 3, 4 Km/h
- Cand merg la dentist fac cam 3 km/h
- Cand ma ma duc sa ma predau si stiu ca voi fiu in chis fac cam 1 si ceva Km/h
- Cand merg la spanzaratoare (condamnare la moarte) fac cam 0, 30 km/h

| Anna_3775 a răspuns:

564, am si puncte luate laughing!