| Xulescu_6752 a întrebat:

Cui i-ai citi gandurile daca ai putea sa citesti gandurile?

Răspuns Câştigător
| simpluEu. a răspuns:

Lui Basexu sa vad ce are de gand sa faca cu Romania

29 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Hmm...sa zicem astura invidiosi..sa aflu cu ce-s mai presus decat ei big grin

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Prietenilor si iubitului meu happy big grin

cristian
| cristian a răspuns:

Daca as putea as citi gandurile lui ''Google''...
Ma intereseaza mult algoritmii care stau la baza lui Google.

| andreutz a răspuns:

Tie in primul rand...ca sa aflu de ce ai pus aceasta intrebare happy
si apoi unor prieteni...ca sa aflu ce gandesc ei cu adevarat despre mine...

mira
| mira a răspuns:

Nimanui. I-as respecta dreptul la intimitate. Mira

Janina
| Janina a răspuns:

Cred ca nimanui pentru ca as fi foarte dezamagita de anumite persoane care se dau drept prieteni :\

| kh1ss a răspuns:

Sefului si la cateva colege... waau ce mi-as dori...

| DenissaDeea a răspuns:

Sotului meu/sa vad cat ma iubeste! apoi rudelor dragi mie/sa vad cam ce gandeste despre mine...

| Bogdan_8013 a răspuns:

Britney Spears si Basescu. Astia doi se cunosc pe ascuns sunt sigur si planuiesc ceva, dar nu stiu eu ce. Sunt singurul care va afla si voi deschide ochii intregii lumi de indata ce voi afla happy Acum vorbind serios, nu ai nevoie de abilitati supernaturale pentru a citi gandurile cuiva happy

| ICanLoveYou a răspuns:

Pai......as citi in gandurile parintilor mei ca sa vad daca au probleme ca sa ii ajut

| stetoscop a răspuns:

Tie big grin, pentru ca pui asemenea intrebare

| ramy_5584 a răspuns:

Cu toate ca as suferi cand as afla exact ce gandeste fiecare despre mine si despre pers dragi mie... mi-ar placea sa pot citi gandurile...la toata lumea...asa macar as suferi atunci cand aflu si dupa aia m-as feri de ei si n-as mai suferi... da ce sa-i faci...asta este.fiecare cu gandurile luitongue

| meioana a răspuns:

...as citi la toata lumeabig grin...ca sa vad ce e in capul altorabig grin

| meioana a răspuns:

As incerca sa citesc gandurile unui arab sa vad ce gandestelaughinglaughing...asta doar daca as putea sa le traduclaughing

| bubu_7778 a răspuns:

Iubitului meu si profesoarei mele de la facultate care ma terorizeaza cu un examen...In felul acesta poate aflu care este metoda sa trec acest examen si sa intru in licenta sad

| MihaiA a răspuns:

Tuturor laughing

| zu a răspuns:

Chiar daca m-ar soca, durea sa aflu anumite lucruri chiar mi-ar placea.nu este doar o pers.asta depinde de momente. uneori unor prieteni, alteori parintilor.etc

| astrolutza a răspuns:

Actualului meu iubit ...pt ca in fiecare zi ma surprinde...pt ca niciodata nu imi pot da seama ce este in spatele privirii lui plina de mister...

| miry a răspuns:

Prietenilor sa vad cat de prieteni imi sunt

| ramona22 a răspuns:

Sincer cred ca nimenui pentru ca nu as vrea sami citeasca nimeni mie gandurile (DOAMNE FERESTE!) SAU POATE ...la cea mai buna prietena sa vad de ce ii suparata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lui Patriciu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este deloc usor sa poti citi gandurile, te doare sa te uiti in ochii cuiva, sa il auzi ce iti spune dar sa citesti in ochii lui cu totul altceva. Sa vezi ca te minte razand, ca iti spune "te iubesc" dar este doar interesat in relatie....etc. Nu va doriti asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca as dori sa citesc gandurile nimanui. In primul rand pentru ca le am pe ale mele si sunt mult prea multe...
Dar, mi-ar fi placut sa le stiu pe ale tale in momentul in care ai pus aceasta intrebare happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricui s-ar ivi in calea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ubitului meu, profesorilor si parintilor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aioanei alexandru

| alinosh a răspuns:

Pai...in primul rand iubitului si apoi prietenilor mei...si poate chiar si tatalui meu ca m-a innebunit cu ganditul lui toata ziua...

| georgianacas a răspuns:

Lu basescu ca sa vad ce are de gand sa fac cu romanaia noastrabig grinwinking

| melinda33 a răspuns:

Eu as vrea sa citesc gindurile prietenilor mei sau a familii......ca sa vad ce cu adevarat ei gindesc despre mine.