| Ioana05 a întrebat:

Cui se plang elefantii cand li se face o nedreptate?
Atentie! I s-au furat cipicii elefantului Cici?
Carui animal i se confeseaza elefantelul?

http://www.utilecopii.ro/......ilor/9999/

5 răspunsuri:
| DaVà a răspuns:

straight faceMi-am pierdut 10 minute din viaţa aşteptând să se încarce pagina...

| LoL a răspuns:

Copile de 3 ani, ne arati melodiaa asta de rahat? asta nici la 4 ani nu o ascultam...du-te la dragoste si sex aia e categoria potrivita pentru un copil asa micut ca tine.inveti mai multe lucruri BUNE acolo decat aici

| Bujîe a răspuns:

...Mă enervezi.

| PedoBearxD a răspuns:

*Ia o Cola Light și începe să danseze pe melodia " elefantul cici si-a pierdut cipiciiiiiiiiiiii*
Nu, pe bune acum. Cu cine face banking? raised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am avut norocul de a invata astfel de cantec la gradinita.