| AndreeaA377 a întrebat:

Cum ar arata pentru voi un mic dejun perfect?

1. Mic dejun servit la pat pe o tava cu revista preferata (ciocolata calda si ceai, o omleta cu sunca, clatite cu ciocolata, o salata de fructe);
2. Un corn cumparat si mancat in graba in drum spre scoala;
3. alta varianta.

Răspuns Câştigător
| FragutaCuCiocolataSiCuFriscaAmestecata a răspuns:

Buna. Pentru mine micul dejun perfect ar fi asa: Sa fiu la Paris si cum m-am sculat sa vina iubitul meu cu micul dejun. Micul dejun sa aiba 1 croissant, clatite in forma de inimioara cu ciocolata si capsuni cu frisca pe care sa scrie "te iubesc", si fie o cana cu ceai foarte scump. Si sa imi aduca un buchet mare de trandafiri rosii si o felicitare. Asa ar fi micul meu dejun perfect.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Micul dejun perfect l am luat in Londra. Dimineata la hotel, pe terasa, soare si caldut afara, mic dejun englezesc all inclusive

| BiuL a răspuns:

Evident ca varianta 1 mai ales ca nu mananc patiserie.

Răspuns utilizator avertizat
Întrebări recente