| ElySiKazy a întrebat:

Cum arata prietenul tau imaginar?

Răspuns Câştigător
| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

Http://www.glogster.com/media/4/21/60/98/21609847.jpg :X:X:X: mi-as dori eu.:(

16 răspunsuri:
| pinguinuVerde a răspuns:

E un câine cu talie mică lung de 1 metru şi maro, cu p*ţa mică.

Răspuns utilizator avertizat
| Vizitiul a răspuns:

Sub forma de tantar.

| 3rdWW a răspuns:

Diferit.

| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

@mufla, draga mea, ne-am facut declaratii de dragoste pe facebook, sunt si sor'sa (tot pe facebook) pur si simplu e adorabil de simpatic. il urmaresc cam de la inceput si crede-ma ca nu prea si-a schimbat stilul...doar ca s-a mai maturizat putin...era si timpul! DUUH!

| lunarwolf a răspuns:

Il cheama Duce.
E cret cu par turquoise si chiloti tanga rosii. ^^

| ZeroIdeiDăNume a răspuns:

Ca si robotzii rolling on the floor

ar fi ceva :X laughing

| CookieșiParty a răspuns:

Ohhh,par blond si UN PIC ciufulit.Uh oh...aaaaa...Si in zodia balanta si care sa fie optimist.

| Anduciu a răspuns:

Il cheama Rudolf.Rudolf Pufulete.Are 17 ani si s-a nascut saptamana trecuta.E inalt si bine facut.Are parul mediu, blod si cret si ochii albastri.Are cel mai alb zambet posibil.
Stie germana la perfectie, e rocker, e columbofil si imi canta mereu la chitara.Nu ii e rusine sa cante singur pe strada sau sa ne luam de mana si sa zburdam pe trotuar.E la fel de ciudat ca mine, doar ca arata de 1 milion de ori mai bine.Imi place la nebunie rasul lui isteric, cu horcaituri.Ii plac bancurile seci si e alergic la polen si pisici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am unul si bun smug Hai ca stii ca glm; putin prea big pentru prieteni imaginari tongue Dar mi-as dori unul in realitate!

1) ChuChu laughingrolling on the floor

- Aspect : Este un ghemotoc mic si roz, plin de blanita pufoasa ( roz, bineinteles ). Are doi ochi micuti si un nasuc negru. N-are gura, maini s-au picioare. E o bila de puf! :X Il ubesc.ma gandeam sa-i cumpar o zgarda de 24 karate.

- Haine : are in special palarii si ochelari de soare ( care de altfel ii plac foarte mult )

- Mancare : Cumpar pentru el o mancare speciala numita Pufuletz. Contine 100% granule hranitoare sub forma de cereale Nesquik ( nu stiu daca am scris corect )laughing. Au gust de bomboane, dar in componenta au fructe si putina ciocolata alba.

- Culcus : Are cea mai moale paturica din lume :X Are un tarc ingradit cu sticla si in sticla geamuri acoperite cu perdele din matase ( geamurile sunt,, decupaje" in sticla ).

Cam asta este Chuchu al meu laughing Am stat mult sa ma gandeschee hee Funda?