| ioanabbb a întrebat:

Cum au reusit cei 2 magicieni cu fata aceea sa faca trucul ala de la Romanii au talent? fundahappy

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Cu talentbatting eyelashes

5 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

De ce am stii noi?

| Ţepeşu a răspuns:

Prostiile alea care le-au băgat în femeie sunt doar nişte cutii, iar pe feţe sunt nişte microcamere care filmează ce e în partea cealaltă.
Retractabile sunt săbiile Gedailor. *Yoda mode off*

| rolfenstein a răspuns:

Am jurat sa tin secret.doar eu si cu andra stim happy

Răspuns utilizator avertizat
| iuliamo a răspuns:

Sigur. Femeia aia este ca o celula ce se inmulteste.Adica se imparte in cate bucati este taiata si dupa aceea isi revine si este din nou o fiinta umana...Sau e cyborg!:O:O:O