Stefan
| Stefan a întrebat:

Cum e posibil, cumparand doua sticle de sanpanie, sa bem continutul din interior fara sa folosim paharul sau sa bem continutu direct din sticla?

Răspuns Câştigător
| selef a răspuns:

Din scobitura din fundul sticlei.

8 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Cu paiul.

| Bianca_4346 a răspuns:

Cu paiul sau bagi botu' in sticla...glumeam...cu paiul

| steff a răspuns:

Tragi pe nas?hee hee...glumeam.Cu paiul?

| julliano a răspuns:

Da, numai ca la sticlele foarte vechi de sampanie, acel fund era mult bagat in interior, aproape cat o cupa de pahar si aveai ce bea -chiar am o sticla prin camara- pe cand la astea de azi, este un pic doar bagat, cam ca si la PET-uri.

| AlexandruDanu a răspuns:

Cu un fir de ceapa verde pe post de pai! Si ai parte de o aroma unica!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Say what?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sint adeptul a; Daca-i bal apoi bal sa fie.Tragi intr-o piscina sampanie inviti citeva fete sexi si o ardeti intr-o baie continua pina dimineata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Subscriu selef.