| XKidutzaa a întrebat:

Cum ma pot distra iarna? in afara de dat cu sania, ingeri de zapada sau facut oameni de zapada...multe sugestii please... cele mai atri si interesante si multe sugestii primesc FUNDA!

Răspuns Câştigător
| KhloeAfterDark a răspuns:

1. Imbraca-te gros-gros, ia-ti 2 prietene de brat si plimbati-va prin oras. Daca ai un McDonalds prin apropiere, luati o ciocolata calda si o placinta fierbinte cu visine, si duceti-va sa admirati hainele din vitrine. O fata are nevoie de haine de iarna, niciodata nu-s prea multe, nici pantofi sau accesorii!
2. Eu cateodata iau turturii de unde in gasesc, ma duc la o banca din apropiere si ii pun cu partea groasa pe banca, ii rezem de spatar, si fac o colectie mare happy
3. N-ai si tu vreau ghetus prin apropiere? Eu langa scoala am un ghetus mare, l-am marit cu colegii, si e patinoarul cel mai ieftin si bun laughing
4. Pune pe calculator o imagine cu focul care arde, aduna-ti cativa prieteni si daruiti-va cadouri mici, gestul conteaza. Astfel ca tu te vei alege cu niste cercei draguti, o prietena cu un inel, si tot asa.Alegi cate un cadou pentru fiecare invitat.
5. Ai facut om de zapada...
Dar la o companie pentru el nu te-ai gandit? O domnisoara de zapada, un catelus dragut de zapada... Orice se poate.
6. Faceti scena crimei! Luati niste colorant alimentar rosu de la magazin, amesteati cu apa mai multa si luati cu voi lichidul. Merge si ketchup, daca aveti unul inca aproape plin. Mergeti intr-un loc unde trec multi oameni, de ce nu si la scara blocului.
Faceti pasi prin zapada si mariti-i un pic, sa para de barbat, apoi cineva trebuie sa se intinda pe jos. Apasati cu degetela ca si contur. Pers se ridica usor, iar voi dati cu ketchup sau colorant alimentar, stropind, pe la,, victima,,. Daca aveti o creanga un pic mai sanatoasa pe acolo, puneti-o langa victima, un pic mai departe. Faceti niste pasi de la victima spre tufisuri, si stropiti usor cu pasta rosie, daca mai aveti.
7. Ingeri de zapada, dar alte forme nu mai gasiti? Intinde-te normal, apoi te intinzi iar incat sa iasa o stea sau un fulg.

Sper ca te-am ajutat! Distractie placuta! happy

5 răspunsuri:
| KhloeAfterDark a răspuns:

@Claw09, stai linistita, fundita a ajuns la mine si iti multumesc pentru asta happy

| ionut1980 a răspuns:

Poti pleca pe Coasta de Azur sau Malibu si sa faci castele de nisip.

| XKidutzaa explică:

Kgloe stil uh esti castigatoarea dar nu stiu dc nu mere sa dau fundasad nu stiu ce arethinking dar oricum cand o sa mearga o sa iti dfau tide fundakiss

| alliyx00 a răspuns:

Bulgareste-te.organizeaza chiar tu petreceri tematice ...organizeaza intreceri pe partie...Nu mai stiu! daca te-am ajutat. voi primi funda:*

| BlonDiNa_5249 a răspuns:

Te poti duce la patinoar, poti merge in club, petru ca si acolo se organizeaza petreceri de Craciun, mergi pe partie, happy
Nu mai stiu! Sper ca te-am ajutat.