| Metan a întrebat:

Cum pot deveni un băiat țigancă?

10 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Mergi pe DN1

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Operatia estetică, asta e salvarea ta, cu cine vrei sa semeni, cu iubita ta Romica Puceanu?))

| R0R0 a răspuns:

Iti pui aur in urechi.

Alte răspunsuri
| pufulescu a răspuns:

Iti faci asa... un stil personal ca Naomi, ala e singurul tigan transexual de care am auzit.

| Geanin a răspuns:

Vazusem eu niste video-uri cu niste tipe trany, mi-ai aminti de ele :*
Mersi, esti un dulce

Poti sa cauti trany gyspy girl pe google, funda?

| Staind a răspuns:

Inghiti niste esenta de rom.

| UnBaiat439 a răspuns:

Nu esti deja?

| ksaoswh a răspuns:

Pai trebuie sa face tu la tine schimbare de...hehehee hee, dupa aia de imbraci ca o tiganca si gata mancatias. thumbs up

| MikaMitzy a răspuns:

Porti o fusta cu banuti de aur, iti lasi plete, porti si un batic pe cap depinde de gusturile tale laughing)