| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa bag parole la GTA Vice City? Va rog spuneti-mi!

Răspuns Câştigător
| Frau a răspuns:

Intri in joc si scrii parolele fara sa apesi undeva. pur si simpluhappy

5 răspunsuri:
| lucyyy95 a răspuns:

Cand te joci[de ex te plimbi prin oras => in gta] scrii parola asa cum e ea.de ex "seaways" si ea iti merge nu trebuie sa apesi pe nici un buton inainte sa scrii parola... sper ca ti-am fost de folos
big grin:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In timp ce te joci scrii codul pur si simplu

| TFTB a răspuns:

Deci tu mergi, intri intr-un site cu parole, vezi codul care iti trebuie, si pur si simplu il scrii.

| mafia_8873 a răspuns:

Da stiu intra pe gogle chorner si scrie coduri gta vice citi asa sa faci ceau

| mafia_8873 a răspuns:

Bine dar ce e aia fffffffffffffuuuuunnnnnddddddiiiiiiiiiiiiittttttaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa