| avrika07 a întrebat:

Cum pui un elefant in frigider din trei miscari? dar o girafa din patru miscari? >>>>>>>>>> sa facut o adunare in jungla cu toate animalele pamintului cine lipsea?

Răspuns Câştigător
| ViseMaicăVise a răspuns:

La elefant: deschizi usa, bagi elefantul si o inchizi
Girafa: deschizi usa, scoti elefantul, bagi girafa si o inchizi
Lipsea girafa, pentru ca era in frigider laughing

5 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

1,2,3 si jungla-i in frigider (al tau)

| Ţepeşu a răspuns:

Elefantul?
Pai usa era deschisa din cauza prietenilor parveniti care au mai lasat bere in frigider. iei berea, o bei si bagi elefantul in frigider.
Lipsea apachaa.

| AlinaaAli a răspuns:

Cine lipsea? thinking tu, tu lipseaibatting eyelashes

| Wolfenstein a răspuns:

Deschizi usa frigiderului pui elefantui si inhizi usa.
girafa asa : deschizi usa, scoti elefantul bagi girafa si inchizi usa...
cine lipsea? leuull

| krlla a răspuns:

Elefant : 1.deschizi usa ( de la frigider), 2. bagi elefantu, 3.inchizi usa.
Girafa : 1. deschizi usa, 2. scoti elefantu, 3. bagi girafa, 4. inchizi usa.
Lipsea girafa laughing