| BLeH[RO] a întrebat:

Cum pun acest script in counter strike bind "w" "+forward; fps_max 200; fps_modem 200; developer 1"
bind "a" "+moveleft; fps_max 200; fps_modem 200; developer 1"
bind "s" "+back; fps_max 200; fps_modem 200; developer 1"
bind "d" "+moveright; fps_max 200; fps_modem 200; developer 1"
net_graph 3?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man uite intri in cstrike vezi ca ai un cfg il deschizi cu wordpad si dai copy paste la bindurile astea si cand dai X iti apare daca vrei sa salvezi si dai save si gata

2 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Scrii fiecare din aceste setări în consolă şi apoi scrii writecfg nume...
Şi astfel ai şi config-ul salvat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau iti faci un fisier la sf. cfg si le bagi in el le bagi in cstrike si in cs scrii in consola exec numele cfgului care l-ai pus.cfg