| anonim_4396 a întrebat:

Cum pun muzica pe un telefon? am cablu USB dar nu am bluethooth la laptop. sau daca exista un program pe net pentru bluethooth... FUNDA MAREE si restul vot
P. S. scuze categorie

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Categorie e perfecta nu vezi? Trivia/Amuzante! si intrebarea asta...rolling on the floor Einstein

| HepiBăluuns a răspuns:

Geniule,daca vrei muzica asa multa, inseamna ca ai si card de memorie unde sa o pui. Daca card, automat ai si microsd.Indiferent daca ai bluetooth sau nu, poti sa pui cardul in micosd, bagi microsd unde se potriveste in laptop si gata.Transferati si o bucata de creier.

| Artemisia a răspuns:

Nu ai nevoie de Bluetooth daca ai cablu usb, Einstein.Conectezi cablul la telefon si la laptop si gata treaba.

P.S.Intrebarea ta nu mi se pare asa de amuzanta raised eyebrows

| Wladutz a răspuns:

Ba fraier fara pic de creier, dispari in mata de aici ca poluezi T/A! Du-te mah la Tehnologie!
http://www.myfacewhen.com/158/