| ChrissTinuta a întrebat:

Am nevoie de ajutor.Am un telefon Nokia 2730clasic si un laptop Fujitsu Simens si nu stiu cum sa imi transfer muzica si poze de pe PC pe telefon. Am cablu USB! Spuneti-mi pe etape cum trebuie sa fac.Multumesc Anticipat!:* Scuzati-ma ca am ales "Adolescenti" ca si categorie.

1 răspuns:
| danyel98 a răspuns:

In primul rand conectezi cablul de date usb si iti va aparea ceva iar tu vei da transfer date sau descarca Nokia pc suite si iti va merge sigurhappy