| ady_9183 a întrebat:

Cum pun un video pe you tube

Răspuns Câştigător
| videoblog a răspuns:

Click aici - http://www.youtube.com/signup?next=/ - si completeaza campurile de acolo, dupa care vei avea cont.

5 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Re inregistrezi

| emanuela_7068 a răspuns:

Simplu: te inregistrezi intai, ca si la email ''sign up'', cand intri pe www.youtube.com exista ''sign up'' in dreapta sus.
acolo iti completezi datele ce le cere, apoi iti vine un email de confirmare
dupa ce dai clic pe linkul de confirmare, pe pagina cand intri ai sa gasesti ''upload'' dai clic acolo, si mai incolo daca stii engleza te descurci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar n-am!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine nu mere
cryingcrying q sing up...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa descarci programul picassa faci video dar trebuie sa fii inregistrat pe youtube...