| vladdutu a întrebat:

Cum sa fac comicuri? funda!

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Paint ...si upload pe imgur.com
.da nu fa omule! daca nu esti cumva picasso, nu fa!

4 răspunsuri:
| Pisicuța a răspuns:

@ReeDcss poate că nu,dar totuși bună asta oh go on.
Las că-i zic eu cum se face o prăjitură Comicandin.
Deeci ca sa faci o prajitura "Comicandin" iti trebuie paint sau un alt program de gen, apoi ingredientele sunt :inspiratie,idei,indemanare, simtul umorului.Apoi ingredientele se baga in Paint[sau alt program] si se lasa pana cand sunt gata. Dupa ce le scoti le pui pe frigiderul de onoare "imgur". Apoi se face o gaura in perete catre camera "Trivia/Amuzante" si de acolo este lasata sa fie admirata, criticata in feluri bune sau rele.
Inteles?

| uǝʞɔıp a răspuns:

Omg omg omg...fiul lui iustinel, nu te-a invatat ma tactu?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu paint sau alte programe de acest gen. Si cu talent, desigur.