| Anna_6465 a întrebat:

Cum se inmultesc cainii?laughingImi trebuie la biologie si nu stiu sa explic prea bine.Ma ajutati va rog?puppy dog eyes

9 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Prin imbarligare pana la incarligare.

| madia a răspuns:

Eu stiu cum se aduna...

| paramore a răspuns:

Si-o trag ca iepuriilaughing

| foxi a răspuns:

Cainii sunt mamifere, se inmultesc prin imperechere, din 6 in 6 luni! Nasc pui vii, 6-12pui, ii alapteaza pana la 7 saptamani.etc!

| Maximus a răspuns:

Prin fotosinteza cu siguranta nu! Prin depunerea icrelor la fel NU, prin clocirea oualelor NICI ATAT, poate prin inseminare artificiala?! Oare asta asa fie? Nu Nu, e prea complicat! Cred ca pana la urma fac sex! Da ma asta era stiam eu ceva dar nu eram sigur, cu toate ca nu o fac sex din placere precum oamenii si delfinii dar tot sex se numeste!big grin Stiu am aberat dar mi-a venit un moment in care am vrut sa ma amuz! Sper ca nu va deranjeaza. (prea mult), e si daca DA stiti vorba aia cainele moare de drum lung si prostu' de grija altuia! Ca sa-i facem "Traim in Romania"!

| candydream a răspuns:

Dapoi cainele e mamifer la fel ca si omul deci se inmulteste ca si omul si alte mamifere.

| Marian_2691 a răspuns:

Cainii se inmultesc numai cind cateaua intra in calduri, atunci Rex face un preludiu de 30 de minute doamnei Laika si cind aceasta este satisfacuta pentru un busineswinkingsi cind doamna zice ham Rex se executa si o penetreaza rau de tot pina incepe Laika sa dea ochii peste cap si sa scoata limba afara, vazundui limba Rex se agita si incercind din rasputeri sa fie si mai bine constata ca este si mai rau, se produce blocare liftului intre etaje, atunci sa vezi pe Laika ce tare se tine de nu mai vrea sa dea drumu lui Rex si ce indragostita se arata de el de nu il lasa 30 de minute sa plece de linga dinsa, si uite asa in cele 30 de minute Rex a procreat de la 2 la 16 catelusi, sa le traiasaca! ai inteles? adminteri sa nu te puna dracu la cale sa faci si tu asa ceva ca pe mie Rex imi este numele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cainii se inmultesc prin 2 membri

| Elena_6988 a răspuns:

Pai se inmultesc prin contopirea organelor genitale.

Întrebări recente