| i44na a întrebat:

Cum se numesc cei 3 de la romanii au talent cand la preselectii au facut o sceneta comica cu un polistist, un hot si o doamna(erau 3 barbati)?
p. s. si la sfarsit mor toti

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Brigada2/3 si master red.

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Da era un politist, un hot si un BARBAT costumat in femeie. Se numesc Brigada 2/3 & MastterRed (2/3 inseamna 2 pe 3). Uite linkul unde poti sa-i vezi: http://www.protv.ro/......3062.html.
Si mie mi-a placut foarte mult! Mai ales ca au stiut sa aleaga melodiile cum trebuie!
Sper ca te-am ajutat!
O seara buna!
Bye!

| GoodIntentions a răspuns:

Http://www.protv.ro/......icala.html

Brigada2/3 si master red.

Funda?

| SoNevable a răspuns:

Buna intrebarea
Http://www.protv.ro/......icala.html
se numeste brigada2/3-master red
mi-a placut foarte mult am ras in hohote:)) si sunt talentati si priceputi...aia da romani:>:))