| anonim_4396 a întrebat:

Cum se spune corect; Intra in camara ursul? Sau; Intra ursul in camara?

Răspuns Câştigător
| selef a răspuns:

Ia-l de blana da-l afara.

21 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Hop a venit si ursulika pe aici, dar nu am blana ca sa ma poti da afararolling on the floor

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Da' ce-i camara mea? bulevard?

| Silvia a răspuns:

Ursul intra in camara. tongue

| Pho3nix a răspuns:

Vrei sa-ti iei urs si vrei sa il tii in camara?laughing

| Jonsdottir a răspuns:

laughing e ca intrebarea aia : cum se spune corect :"Eva a mers la scoala"sau "Eva merge la scoala"? rolling on the floor)

| mircea a răspuns:

Daca te gandesti la locul in care intra, spui "intra in camara...
Daca te gandesti la "personajul" care intra in camara, spui "intra ursul..."

| pepe a răspuns:

Ce cauta ursul in camara?

| catthshshshs a răspuns:

Ambele variante sunt corecte... e vorba aici de schimbarea de topic!winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

ce-ati luat-o! mama oare de ce nu m-oi oftica? 253 de bile albe pentru hirciog! mestecati intrebareaaaaaaaaaaaaa! de 9 ori si a10-a oara da-ti raspunsul! fratemeleu daca trec prin Galati dau o naveta de bere si cu otelistiu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pepe asteapta pe cineva sa-l ia de...blana sa-l dea afara. Vrei tu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

BlindulBen as vrea numai un suc.Sint mai modest.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

nu se poate! si ca sa vezi ca te stimez inchin in cinstea ta o halba de visinata! Noroc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Blindule, bag seama, ca nu esti asa blind...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Blandule ben ce bere iti place dupa visinata?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

I-al de penis, dal afara. e bine? ai vazut ce a patit unul care a incercat? la papat ursul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai si tu acolo blanita dar nu cred ca te dau afara...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Amandoua sunt corecte..depinde cum vrei sa te exprimi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intra ursul in camara

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ia'l de p. a dal afara

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Camara intra in urslaughing)))...asta e raspunsul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intra ursu in camara