| ĐoarUnPunctuleţ a întrebat:

Cum vi se >pare?:
http://imgur.com/kL6H6

Răspuns Câştigător
| YepIsSuspended a răspuns:

Am reusit sa il maresc cu photoshop...si sa stii ca nu e rau de locbig grin
Tine-o tot asa si nu baga gelosii in seamalaughing

23 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Salut.

Deci, dragi useri. sconcs are mare dreptate. dar, reformulez ceva,
Lollipop, a zis in felul urmator: " cum vi se pare? " ok, va spuneti parerea nu trebuie sa o luati peste picior are aceleas drepturi ca si voi, si ea este user, la fel ca voi.pai, ori suntem toti pentru unul ori numai suntem!

| Bastet a răspuns:

In afara de faptul ca nu vad nimic. e oribil

| Bastet a răspuns:

Tragedie! mor! lesin! apa! apa!

iubire, noi chiar n-am auzit de tine.ne pare rau!

| Sconcsiş a răspuns:

Ai întrebat cum ni se pare, oamenii ţi-au răspuns sincer. Dacă nu îţi convine, ok. E supertare

| Deyutza a răspuns:

Pt. o incepatoare e dragut, dar nu se vede nimic! Scrie fata mai maaare!

| ĐoarUnPunctuleţ explică:

Mi-a ajuns, daca nu va place numai comentati, serios, ma faceti sa cedez.cred ca in curand o sa plec si eu, din cauza asta! X-(angry

| ĐoarUnPunctuleţ explică:

@Bastet sa stii ca [virgula] contul asta este noustraight face, aveam alt cont facut in martie si pe ala ma stiau mai multi, si puteti fii si voi mai politicosi straight face, v-am facut ceva?oh go on, in fine las-o balta!
Le multumesc tuturor care au raspuns si care vor raspunde la intrebare, va multumesc ca v-ati spus parerea.:-

| ĐoarUnPunctuleţ explică:

Bya, am ajuns din toti pentru unu, nimeni pentru. nimeni straight face

| ĐoarUnPunctuleţ explică:

Nu am sa plec doar pentru. ca cineva ma enerveaza, si app. va multumesc. [deyutza & NOBODY:d]

| ĐoarUnPunctuleţ explică:

Ms mult:*

| ĐoarUnPunctuleţ explică:

Dar de ce zici ca "lingaii" spun ca este frumos iar desteptii nu?, fiecare avem gusturi diferitewinking.

| ĐoarUnPunctuleţ explică:

Mda, dragutwinking

| ĐoarUnPunctuleţ explică:

Dragutz din partea voastra*

| ĐoarUnPunctuleţ explică:

Era facut pe photoscape si de asta nu se vede bine pentru ca imaginea pe care am luat-o e mica rolling eyes, mersi mult Yep:*, ai dreptatelaughing

| ĐoarUnPunctuleţ explică:

Bai frate, unde exista bunul simt? Doar cativa il aulaughing.mrg:]. multumesc celor care au raspuns frumos!:]

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Da e cam nasol.

| Anonim69 a răspuns:

Acum fara suparare,alea au fost copiate, adica ai luat imagine, apoi ai scris tu pe ea intr-un program.Nici macar nu se vede scrisul. Nu ai motiv de suparare, tu ai intrebat daca ne place, noi am raspuns ca nuthinking Pareri diferite.Lingaii spun ca e frumos "comicul" realistii spun ca nu. Beso!

Răspuns utilizator avertizat
| PisicutzaMiky a răspuns:

Dragutz. :X Esti talentata happy

| Coccolino a răspuns:

Lollipop, nu ii baga pe toti in seama, fata, mie imi place, este dragut, te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vad ce prostie e in astahee hee

e chiar bravahappy
adica, nu cineva poate face asa ceva, daca nu are imaginatiehappy

stai calmahappy ca e destul de bine(daca esti incepatoare) tine-o tot asahappy

| Dyana_2114 a răspuns:

Nasool! Plus ca nu se vede bine!