| alecs871 a întrebat:

- Cum vine un copil pe lume?
- Îl aduce barza până la uşă, după care îl pune jos şi-i zice:
"Du-te-n p... a mă-tii!"

10 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Uite asa invata copii sa injure.laughing

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Nu... Ii spune: "Fa-te mic si du-te acasa!"

| Butsilee a răspuns:

Foarte tare rolling on the floor

| alessiaS a răspuns:

Si ce ai vrea sa iti spunem mai exact " uau ce tare esti ca ai spus bancu asata sau uau e spuer inteligent chiar asa vin copii pe lume" daca ai fi pus doar intrebarea sa dam noi un raspuns ceva dar nu asa sa te afli in treaba ca ai pus o intrebare e adevarat ca si mie imi place dar eu am inteles ca ar trebui sa dai si funtite la cine dai? asta e intebarea nu ma refer sa imi dai mie nu am nevoi dar asa stiu ca e acest site pui intebari ca lumea sa te ajuta.

P. S. scuze daca team enervat sau daca team deranjat cu ceva mi-am spus opinia si toti celor care nu sunt de aceeasi parere cu mine le cer scuze.

| Rezzo a răspuns:

Exact asa se face, barbatu practic trebuie doar sa faca o cerere la asociatia berzelor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. uite eu am vazut barza la mine la usa. da cand i-a spus; du-te-n p... a matii, s-a dus la vecina de la trei.de ce oareeee?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Amuzant bancul laughing
Pe acesta il stiai?
-Avem nevoie de un alibi, zice avocatul mandantului. Nu v-a vazut nimeni in timpul cand a avut loc spargerea?
La care clientul raspunde:
-Doamne fereste, nu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta vara, pentru ca cei care vin iarna sint adusi de mos Craciun si dati pe horn in jos laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa i-a spus barza dar el nesimtitul a venit in bratele lui taica-su.

| bArBiE`E~MaThA~sa~Tzi~MInTHe`AsThA a răspuns:

Copii deti fiti atenti puneti zahar la geam si vine abrza cu un bebelush de dimnineatarolling on the floor sa fim seriosi cine nu stie cum vin copilasi pe lumerolling on the floor)