| CookieșiParty a întrebat:

Da hai, va rog, un preot! Ii dau funda cine o sa fie preot la nunta mea cu:...(este secret)
Si vot celorlati(inteligent, amuzant, si folositor)care vor sa fie preot!

13 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Vreau să fiu domnişoara de onoare care se bese fix când trebuie să spui "da". Sau tipa beată care se cacă în moţu' tortului. Pot?

NOname
| NOname a răspuns:

Roaga-l pe Parinte http://www.tpu.ro/utilizator/rayr!
Da' vezi sa nu te injure!;))

Răspuns utilizator avertizat
| Criiiiiiiis a răspuns:

Vreau sa-ti miros basinile.
* isi da ochii peste cap *

| Fragile a răspuns:

Vai,cu cine ar putea fi nunta ta?thinking
"CookieŞiParty"

| AndutzaAndu a răspuns:

*se înghesuie preoții...*

Răspuns utilizator avertizat
| ISaidHelloToMe a răspuns:

Nu ca as fii obsedatra dupa funda, CACI nu sunt.
Dar daca ai nevoie...
* ofteaza*
...o pot face eu.
Daca vrei big grin

| ZoOzOLe a răspuns:

Eu veau ma prticep, uite: vesnica pomenire, vesnica...scz am grezit repertoriul.*se gandeste* *se aprinde becul*:se cununa robul cu roaba dne miluieste; vezi stiu.
ma iei ca preot?
ma duc la shopping sa imi iau haine, burta, barba si o p***.

| Lora a răspuns:

As putea sa fac eu pe-a coana preoteasa si sa va adresez cunoscutele intrebari!

| Holyman a răspuns:

Ok sunt eu preot.Se boteaza roaba lui Dumnezeu CookieșiParty cu robu lui dumnezeu (este secret).Va declar sot si sotie puteti saruta mireasa.Si de fapt sotul secret a lui CookieșiParty este Justin Bebe Gaga. YACCCCC! Daca as fi fat jur ca nici platita nu mas insura cu asta!